Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy egy szülő...

Lehetséges, hogy egy szülő jobban szeresse az egyik gyerekét, mint a másikat?

Figyelt kérdés
Sokat hallok ilyet, nem csak filmekből, de létezik ilyen?nekem még nincs gyerekem de gondolkoztam ezen.
2010. szept. 7. 10:50
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

és még annyit fűznék hozzá,hogy szerencsére a szüleink egyforma mértékkel szeretnek engem is,és a nővéremet is,még a nagy korkülöngség ellerére is.:)

egyszer mikor már nagyon elegem lett nagyanyám viselkedéséből megmondtam neki,hogy példát vehetne pedig anyámról és apámról.

2010. szept. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
akkor úgy látom hogy a szeretet milyensége lehet más, a mennyisége nem.legalábbis nem szabadna.
2010. szept. 7. 13:53
 23/24 anonim ***** válasza:
szerintem is létezik. és szerintem az olyan családban, ahol egyik gyereket jobban szeretik, ott a testvérek is hidegek egymással, a kevésbé szeretett fúj a másikra, vagy fordítva. mi ellenkező neműek vagyunk tesómmal, de soha egyik szülőnk sem tett kivételt köztünk, gyerekként még egy sportszeletet is megosztottunk egymással és ma is szoros és jó a kapcsolatunk. férjemnek egy öccse van, azt lehet mondani, hogy szinte éppenhogy köszönő viszonyban van vele és a szüleivel. mesélte is, és láttam is, hogy különbséget tesznek köztük a mai napig is. emiatt a férjem teljesen elhidegült az anyjától az évek alatt, és én gyűlölöm anyóst emiatt.
2010. szept. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Hajjaj, de még mennyi ilyen van, nem is sejtenéd.


Például vannak az olyanok, akiknek több embertől van gyerekük. Pl. a férjem "anyja". A férjem az első házasságából van, az öccse a másodikból. A rinya ellopta a férjem pénzét, amit külföldön keresett, és odaadta az öccsnek. Azóta a férj nem beszél a nyanyával, aki amúgy egy qrva (pénzért ment hozzá a második férjéhez, az öccs apjához). Szóval ez a luvnya azt a gyerekét szereti, akinek az apjától több pénzt kapott. Bocs, a csúnya megszólításért, de gyűlölöm azt a retket. Szegény párom napi 16 órában dolgozott külföldön, megbízott a hulladék "anyjában", aki mindent ellopott tőle. Ilyen is van, de szerintem az ilyenek nagyon primitív emberek.

2010. szept. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!