Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban bunkó vagyok ? Már...

Valóban bunkó vagyok ? Már összezavart és nem tudom eldönteni

Figyelt kérdés
Gyerekemmel/ aki nem a páromtól van /elmentem Pestre vásárolni. Páromat is hívtuk de ő nem akart velünk tartani . Amíg elvoltam, küldte a bántó üzeneteket : érezzem jól magam , ne is törődjek vele , ő otthon fekszik egyedül..stb. Mikor hazajöttem akkor folytatta, h neki semmit nem vettem , nem gondoltam rá- hozzáteszem egy fillért nem adott holott tudta h nincs sok pénzem, neki meg van es külön kasszán vagyunk, direkt kérdeztem szán e a gyerek karácsonyi ajándékába mert akkor nyilván úgy költök rá- de semmit nem adott - én meg valóban egy tábla csokit se hoztam neki, de nem is élelmiszer boltba mentünk, hanem karácsonyi ajándékokért. Elátkozott h ezt majd vissza kapom. De hogy én tudtam a gyerekemmel pesten ebédelni plázába neki nem hoztam ..de volt itthon neki ebéd elotte nap főztem, azóta is bunkón, flegmán beszél velem. Tényleg bunkó voltam ? Már nem tudom eldönteni h tényleg velem van a baj?
2021. dec. 7. 10:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
14%
Miért kéne neki bármit is adnia a te gyereked ajándékába? Amúgy meg, ha kevés a pénzed én nem drága plázás kajára költeném, de te tudod, ha egy fillért se kell tőle kérned, és mindennek a felét tudod fizetni akkor nem sok köze van hozzá
2021. dec. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
99%

Nem vagy bunkó, a párodnak a lehetősége megvolt, hogy veletek tartson, de saját döntése volt, hogy nem tart veletek.


Küldte a bàntó üzeneteket? Mire fel? Ennyire szeret, hogy bånt? Ha az irigység fàjna neki, akkor ordítva fetrengene.


Gondolkozz már el ezen, hogy mennyit érsz neki. A gyerekedről nem is beszélve.


Egy Társ nem viselkedik így. Főleg nem gyalázza a másikat.


Tudod, ha neked jó ez az érzelmi zsarolós, bàntó kapcsolat, ami külön kasszás, tehát anyagilag sem függsz tőle, akkor maradj vele.

De ha nem akarod, hogy egyre inkább elvesszen a saját éned, saját akaratod, önbizalmad, akkor lépj le, gyorsan, amíg van erőd hozzá. Mert később egyre nehezebb lesz, mert egyre jobban rád telepszik majd érzelmi zsarolással.


Gondolkodj, és dönts!

2021. dec. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
98%
A párod egy hisztis gyerek.
2021. dec. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
98%

Értelmes ember nem sajnálja a párjától a gyerekével töltött időt és pláne nem áll neki ilyen sértődős, zsarolós stílusban nyafogni.

Szóval a kérdést nem egy értelmes emberről írtad ki, hanem egy hisztis kamasz szintjén lévő emberről.

2021. dec. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
10%
Napi "elátkozós" kamu
2021. dec. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
92%
Neked ez a kapcsolat miért jó?
2021. dec. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
98%
Ez egy érzelmi zsaroló nagy gyerek. Jó ez neked?
2021. dec. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
94%
Törölgesd meg az orrocskáját, főzzél neki kakaót, aztán hajítsd ki a 'csába.
2021. dec. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
98%
Honnan szeditek ezt a sok nyomorék férfit?
2021. dec. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
58%
Egy helyről jön mind, legalábbis a kérdések jó eséllyel...
2021. dec. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!