Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban bunkó vagyok ? Már...

Valóban bunkó vagyok ? Már összezavart és nem tudom eldönteni

Figyelt kérdés
Gyerekemmel/ aki nem a páromtól van /elmentem Pestre vásárolni. Páromat is hívtuk de ő nem akart velünk tartani . Amíg elvoltam, küldte a bántó üzeneteket : érezzem jól magam , ne is törődjek vele , ő otthon fekszik egyedül..stb. Mikor hazajöttem akkor folytatta, h neki semmit nem vettem , nem gondoltam rá- hozzáteszem egy fillért nem adott holott tudta h nincs sok pénzem, neki meg van es külön kasszán vagyunk, direkt kérdeztem szán e a gyerek karácsonyi ajándékába mert akkor nyilván úgy költök rá- de semmit nem adott - én meg valóban egy tábla csokit se hoztam neki, de nem is élelmiszer boltba mentünk, hanem karácsonyi ajándékokért. Elátkozott h ezt majd vissza kapom. De hogy én tudtam a gyerekemmel pesten ebédelni plázába neki nem hoztam ..de volt itthon neki ebéd elotte nap főztem, azóta is bunkón, flegmán beszél velem. Tényleg bunkó voltam ? Már nem tudom eldönteni h tényleg velem van a baj?
2021. dec. 7. 10:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
99%
A párod is gyerek? Mert úgy viselkedik.
2021. dec. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
99%
1-es pont ezt gondoltam, hogy ez a manusz egy hülyegyerek.
2021. dec. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
99%
Szerinted? Tényleg ennyire nyámnyila vagy? Ott vagy egy ilyen romboló kapcsolatban, és még te kérsz elnézést.
2021. dec. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
99%
Hát ha még ezután is vele vagy, akkor tényleg veled. Szánalmas érzelmi zsarolás. Sérti az egóját, hogy más is van az életedben nem csak ő.
2021. dec. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
99%

Hogy sikerült ezt a főnyeremény férfit kifognod?

És mit tud nyújtani, hogy ilyen viselkedés után is ragaszkodsz hozzá?


Nem, itt ő volt a bunkó, nem te.

2021. dec. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
97%

Úristen, ilyen van???

Még karácsony előtt hagyd ott. Nincs nektek erre szükségetek.

2021. dec. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
99%
Mi van? Bár nem írtad, de gondolom te vagy a nő és a párodról van szó. Jön a karácsony, lepd meg magad egy rendes pasival, de minimum azzal, hogy ettől szabadulsz. Ha tévedtem és fordítva van akkor is jól mondom.
2021. dec. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
99%

Ez a fószer egy kb. ötéves dacos gyerek szellemi szintjén van...


Kérdező, mi tart téged mellette????

2021. dec. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%

Gratulálok hozzá. Ne írkálj ide, mert ezt te szakíottad magadnak.

Értelmes ember elmenekül az ilyen hisztis kölyöktől.

2021. dec. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%

Nekem egy ilyen ember nem lenne a párom.

Nagyon gáz, amit csinál. Sajnáltatja magát, érzelmileg zsarol. Meg eleve nem normális, hogy sajnálja tőled a gyerekeddel töltött időt. Nekem ilyen pasi nem kéne, aki ennyire nem fogadja el a gyerekem.

2021. dec. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!