Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy anya elment 20millio...

Egy anya elment 20millio forinttal, de ad magáról életjelet, ezért a rendőrség nem keresi. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
amit elvitt pénzt, azokhoz a számlákhoz neki is volt sajnos hozzáférési joga:S
2010. szept. 5. 22:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
miért ment el?Az emberek oknélkü nem menekülnek tünnek el.
2010. szept. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szóval nem az anya a lényeg, hanem a pénzt szeretnétek visszakapni...

Nem érdemes a rendőrséget belevonni, egyszerűbb ha ti próbáljátok megkeresni (magánnyomozó elég drága mulattság).

Ha ad magáról életjelet meg lehet találni (én is kerestem ismerőseimet úgy hogy a nevét tudtam, meg Pesten dolgozik... Elindultam kocsival, megnéztem neten, körbekérdeztem a fényképét... 1 hét alatt simán megtaláltam.)

Mivel anyáról van szó gondolom velük élt x évig, csak tudnak róla valamit... állanddó szokások (pl. úszni jár, szeret operába járni), e-mail cím (ki lehet találni a jelszót ha ismered a személyt), társkeresőn is meg lehet találni a felhasználónevét (vagy adatai alapján), akkor meg van a csávó neve is, telefonkönyvbe benne van a címe, és már csak a lakást kell figyelni...

Ha a telefonszámát tudod (és felveszi) elég fölhívni bizonyos időpontokban, és a háttérzajból is sokmindent ki lehet találni (csönd, vonat, autózaj, kakaskukorékolás...)

2010. szept. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az anya nem kell csak a zséje?Nem oknélkül hagyott ott titeket gondolom.Gratulálok ti is szép boldog látszat család lehettek.
2010. szept. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!