Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Családi erőszak?

Mit tegyek? Családi erőszak?

Figyelt kérdés
Hogy meneküljek ki bántalmazott kapcsolatból ha folyamatosan fenyeget ma is ok nélkül megvert mert beivott.3 kisgyermekkel én menekültem el csak nem tudom hova már most egy panzioba vagyunk de holnap hogy tovább nem tudom?.
2021. nov. 16. 22:05
 61/98 anonim ***** válasza:
94%
Tanácsot kérhetsz tőlük is: www.vansegitseg.hu/
2021. nov. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/98 anonim ***** válasza:
86%

Mondjuk emeld fel a telefont és hívd fel anyukádat? Összeveszített, hát hogyne. Itt az ideje elnézést kérned, már a gyerekeid érdekében is.


Vagy mennek otthonba.

2021. nov. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/98 anonim ***** válasza:
95%
A felsorolt szervezeteknek írj e-mail-t is, ha telefonon nem éred el őket.
2021. nov. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/98 anonim ***** válasza:
25%

71-es gondolom az anyja már ezerszer elmondta neki, hogy dobja ki a bántalmazó férjet, esetleg a 'kedves' férj az anyósát is bántotta már. Az idős nő meg gondolom nem szeretne megint bántalmazás áldozata lenni a lánya miatt.

Csak ezt az egy okot tudom elképzelni arra, hogy a kérdezi nem megy azonnal az anyjához segítségért a 3 kisgyerekkel..

2021. nov. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/98 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkinek
2021. nov. 17. 07:27
 66/98 anonim ***** válasza:
8%
Pedig a 17 éves nem is olyan buta. Itt a kérdezővel is baj lehet. Az előző kapcsolata is ilyen volt. Ezek szerint ezek az emberek jönnek be neki.
2021. nov. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/98 anonim ***** válasza:
97%
Menj be a Családsegítő Szolgálathoz. Ők segítenek, a megfelelő helyekre irányítanak (rendőrség, gyámügy, jogi tanácsadás) és pszichológust is ingyen igénybe vehetsz. Szóval ez legyen az első lépés, amit teszel.
2021. nov. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/98 anonim ***** válasza:
90%

Szörnyű olvasni néhány hozzászólást, választ!


Azoknak írnám, akik nem hisznek a kérdezőnek, és trollnak tartják:


Melyikkel ártasz többet, ha igazat ír a kérdező (és te még belerúgsz a fekvőbe)?

Vagy, ha esetlegesen segíteni próbálsz és még is troll?

2021. nov. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/98 anonim ***** válasza:
10%
Azt bántják aki hagyja magát. A kérdező leírta, hogy hagyta magát összeveretni, és már többször bántotta. Nem lépett, nem cselekedett. Ült a langyosvízben. Sajnos itt a kérdező is hibás jócskán, mivel az alkoholista, drogos, elmebeteg barom változni nem fog, ezt pedig időben fel kell ismerni. Gondolkodnia kell a kérdezőnek, bátran a sarkára állni és előre menni. Nem szabad meghunyázkodni és sajnáltatnia magát, attól nem lesz jobb semmi.
2021. nov. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/98 anonim ***** válasza:
71%
#69, dugulj már el. Ismered azt a kifejezést, hogy "áldozathibáztatás"? Ha nem, olvass utána. Mert te pont azt csinálod.
2021. nov. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!