Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a családi "béke"...

Mit tehetnék a családi "béke" érdekében?

Figyelt kérdés
Anyám állandóan beszólogat bátyámnak, folyamatosan szívja a vérét, emiatt tesó néha nekitámad, lögdösi, le kell fogni stb. Anyám is eltúloz dolgokat, sajnáltatja magát, de nincs igaza sokszor, nem ez a megoldás, hogy veszekedést, verekedést produkál. Bátyámat is megértem, évek óta ezt hallgatja, de mégsem kellene nekiesnie anyámnak. Anyám már nem nagyon tud gondolkozni, nyugtatók, cigi, sírás, önsajnálat. Beteg apám meg ezt nézi, nomeg a kiskorú öcsikém. Én egyetemista vagyok, nem tudom szétköltöztetni őket, sajnálok mindenkit. Tapasztalatok? (laikus és szakértő véleményét is várom)

2013. ápr. 1. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Ember tűrj, és bízva bízzál.

Más ötletem nincs. Valószínű hiába írnám, hogy költözzetek szét, biztos nem megoldható.

Megértelek, és sajnálom a helyzetedet.

2013. ápr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nincs rá lehetőség olyan szakember segítségét kérni(családsegítő szolgálat, gyámügy stb.)-rendőrségi, jogi út kihagyásával-aki eljön és elbeszélget erről a dologról velünk?
2013. ápr. 5. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!