Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom hogy dedós dolog, de...

Tudom hogy dedós dolog, de mit szólnátok hozzá, ha kitalálnánk, és alkalmaznánk egyfajta jelmondatot, a béke, és az indulatok lecsillapításának érdekében? Nagyjából úgy működne ez, mint egy közúti STOP tábla.

Figyelt kérdés

Ez akkor lépne életbe,ha azt látjuk,hogy egy vita már annyira elfajul,hogy átmegy minősítésbe,provokációba,vagy ha vki kevésbé kultúrált hangnemben mondja el a véleményét(el mondani el lehet,csak nem mindegy,hogyan).

Ez lenne az itteni, általában azért rendszeresen idejáró anyukák "jelszava".Csak mert látom,hogy most meg a sötét szobás kérdésnél megy a csata..

Nagy hülyeség?Mert már szerintem lassan tarthatatlanná válik a helyzet..vmit tenni kellene.


2010. okt. 22. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Osztom a véleményed, többször kerültem ilyen helyzetbe, győztem kimászni:(

Van konkrét javaslatod esetleg?:)

2010. okt. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

:)

nekem az élni és élni hagyni jutott eszembe, de ezt átírva babázásra: Babázni és babázni hagyni.


csak egy javaslat :)

2010. okt. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tökéletes!Nagyon ötletes!Várok még javaslatokat és persze hogy lenne e rá kereslet?!
2010. okt. 22. 20:37
 4/15 anonim ***** válasza:
48%

Fejezzétek be.


Egyébként a sötét szobánál nincs is csata. Ennél sokkal de sokkal durvábbak vannak.

2010. okt. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát jó ötlet de szerintem sokakat ez sem tartana vissza, mert sokan ilyenkor azt érzik hogy márpedig nekik van igazuk és ezt meg is osztják mindenkivel és kész...

Plusz ki lenne az aki ezt kimondja mikor, melyik hsz az ami már STOP táblás? Egyébként nagyon jó gondolat és nagyon aranyos hogy eszedbe jutott :)

2010. okt. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen,ez valóban nem volt túl jó példa.De amúgy bőven lehetne válogatni,pl. a boltba elszaladós,egyedül hagyós kérdés,v bébiételesek,légzésfigyelősek,otthonszülős,bébikompos stb.A "fejezzétek be" az a szervezkedésünknek szólt v ötlet volt jelmondatnak?
2010. okt. 22. 20:41
 7/15 A kérdező kommentje:
Megpróbálni azért meg lehetne..csak többen kellenénk hozzá..
2010. okt. 22. 20:42
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha valaki akkora idiót@ hogy nem hallgat arra hogy fejezzük be a veszekedést légyszi akkor miért hallgatna a egy másfajta de ugyanezt elmondó jelszóra????
2010. okt. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Átlépnek rajta, akár mit is írnátok ki :(

Én is a békesség mellett vagyok, de sajnos sokaknak ez egyfajta kielégülés, hogy belerúgjanak a másikba.

2010. okt. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
jelmondatnak... nem tul eredeti tudom.
2010. okt. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!