Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom hogy dedós dolog, de...

Tudom hogy dedós dolog, de mit szólnátok hozzá, ha kitalálnánk, és alkalmaznánk egyfajta jelmondatot, a béke, és az indulatok lecsillapításának érdekében? Nagyjából úgy működne ez, mint egy közúti STOP tábla.

Figyelt kérdés

Ez akkor lépne életbe,ha azt látjuk,hogy egy vita már annyira elfajul,hogy átmegy minősítésbe,provokációba,vagy ha vki kevésbé kultúrált hangnemben mondja el a véleményét(el mondani el lehet,csak nem mindegy,hogyan).

Ez lenne az itteni, általában azért rendszeresen idejáró anyukák "jelszava".Csak mert látom,hogy most meg a sötét szobás kérdésnél megy a csata..

Nagy hülyeség?Mert már szerintem lassan tarthatatlanná válik a helyzet..vmit tenni kellene.


2010. okt. 22. 20:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy én már azzal is beérném, ha nem úgy írnák le néhányan a véleményüket, hogy közben a másikat leszólják. Enélkül is lehet tanácsot, véleményt adni. Csak ne nézzük egymást hülyének. Legalább is ne nyíltan, és akkor nyugi lenne ám...:)
2010. okt. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ui: mellesleg az okos az angolosan távozik egy vitás kérdésből, vagy ha látja hogy az lesz inkább nem is ir semmilyen választ.
2010. okt. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
20.47-esnek valóban igaza van..de vmit csak kellene csinálni,még ha ez hülyeség is.Ha vkibe belekötnek,akkor az megvédi magát,bolond lenne ráhagyni a piszkálódóra,és ezzel fejet hajtani.esetleg egy ilyen "jelmondat" átmenet lenne a kettő között,figyelmeztetés,se nem rábólintás,de nem is fajulna el a vita ennyire..
2010. okt. 22. 20:57
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én írtam ki a sötétszobás kérdést :-)

Amúgy tök nem is arra vonatkozott, amibe utána belementünk, de nem is rossz téma. Nem vettem úgy, hogy vitatkozunk, csak van valami, amit nem egyformán csinálunk, de ezzel nincs is gond szerintem, mert pont arra jó ez a fórum, hogy több féle nézőpontot ismerjen meg az ember. (szerencsére az eredeti kérdésemre adott válaszokban mindenki egyezett :-)))

Egyébként aranyos ötlet, hogy legyünk kedvesebbek egymással és kedvesen figyelmeztessük egymást, stb. de ha annyira durván elfajulnak a dolgok, arra már az oldal szolgáltatói kitalálták a megoldást, itt oldalt a behajtani tilos jel. Volt már olyan válasz, amit töröltek, mert trágár volt, stb. Ami nem annyira durva, azon pedig néha kifejezetten jó vitázni szerintem (nem veszekedni, mert az felesleges)!

Üdv

:-)

2010. okt. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem,legyen STOP felirat, és írjuk ki mellé,hogy kinek szól. pl. 20:22-es 87%-os válaszolónak STOP, ezzel nem bántjuk meg,de tudni fogja, hogy durva amit írt.
2010. okt. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!