Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Családi erőszak?

Mit tegyek? Családi erőszak?

Figyelt kérdés
Hogy meneküljek ki bántalmazott kapcsolatból ha folyamatosan fenyeget ma is ok nélkül megvert mert beivott.3 kisgyermekkel én menekültem el csak nem tudom hova már most egy panzioba vagyunk de holnap hogy tovább nem tudom?.
2021. nov. 16. 22:05
 51/98 anonim ***** válasza:
97%

NAGYON FONTOS, hogy vetess fel látleletet, legyen orvosi jegyzőkönyv. Ez pénzbe kerül, de akkor is muszáj. Majd később kiperelheted belőle.

Távolságtartási eljárást indíthatsz, semmi perc alatt, aztán mehettek vissza a lakásodba.

A rendőrségen feljelentést kell tenni, és nem fogja megúszni, főleg, ha mindig van egy-két 8 napon belüli és túli sérülés is. Már csak a három csapás törvénye miatt is.


Tehát ne add fel, tégy feljelentést! Ha nem teszel, akkor tényleg ezerszer megússza, és a következő is szenvedni fog.


Ha nem mész se dokihoz, se rendőrségre, akkor még ő tehet feljelentést ellened azért, mert leléptél a gyerekkel szó nélkül. Nem mellesleg te is bűnös leszel később, hiszen bántalmazó környezetben hagyod a gyereket, mert ha nem teszel semmit, akkor visszamentek előbb-utóbb.

2021. nov. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/98 anonim ***** válasza:
83%

A kis 17 éves minden válaszát jelentettem

Másnak ilyen súlyos problémái vannak te meg jössz itt a hülyeségeiddel

Biztos anyuci pici fia vagy aki a széltől is óvva van

2021. nov. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/98 anonim ***** válasza:
84%

Nem hiszed el... juj, és akkor mi van?! Lehet, hogy te kisiskolás, vagy, de mi már kinőttünk belőle.


Mint már írtam, a legtöbb gyilkosság családon belül történik, és bizony rengetegszer egyre súlyosabb verés előzi meg, és a rendőrség gyakran alig foglalkozik vele, mert csak akkor megy ki, ha vér folyik, mert csak "családi perpatvar"


De inkább aludj, holnap suli van.

2021. nov. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/98 anonim ***** válasza:
82%
Jaaaajjj, pedig ha még sulis lennél lenne egy csöpp remény!!!
2021. nov. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/98 anonim ***** válasza:
94%

A legnehezebb lépést megtetted, elmenekültél!

Holnap menj orvoshoz feltétlenül, ha súlyos a sérülés akár most hívj mentőt. Anyukáddal talán meg lehet javítani a kapcsolatot ha a férjed manipulálása volt az oka hogy összevesztél vele. Rendőrségen tegyél feljelentést, ha sikerül akkor távoltartásit kérj a férjed ellen.

Nehogy visszafogadd mert legközelebb megöl! Nagyon bátor vagy, hogy otthagytad, én is átmentem ezen, igaz gyerek nélkül, de tudom milyen nehéz.

2021. nov. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/98 anonim ***** válasza:
82%
Itt esetleg? [link]
2021. nov. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/98 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2021. nov. 17. 00:48
 58/98 anonim ***** válasza:
96%
NANE + Patent Egyesület, anyaotthonok, gyámhatóság, szólj minél többeknek, minél többen tudjanak róla, milyen ez a beteg f.sz! Anyuddal kibékülni? És soha, de soha ne fogadd vissza ezt a szemetet, akárhogy is rimánkodik!
2021. nov. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/98 anonim ***** válasza:
95%
Holnap akiket írtak azokat hívd fel, valamint látleletet is vetess, hely i rendőrséget is hívd fel, hogy mi történt tegnap és közöld, hogy nem mersz hazamenni segítséget szeretnél kérni, valamint látlelettel feljelentés.
2021. nov. 17. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/98 anonim ***** válasza:
92%
A "17 éves" valószínűleg egy troll. De azért elég beteg szemetladanak kell lenni ahhoz hogy valaki más súlyos problémájan így trollkodjon.
2021. nov. 17. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!