Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasim most mutat be a családna...

Pasim most mutat be a családnak, ha nyelvvizsga miatt nincs diplomám akkor érettségim van csak?

Figyelt kérdés
Decemberben államvizsgázom, viszont nyelvvizsgára még nem értem oda. Karácsonykor lesz a bemutatkozás, mondhatom, ha kérdeznek a képzettségről ezt hogy lehet ilyen esetben tálalni hogy ne legyen ciki?
2021. nov. 3. 15:36
 51/93 anonim ***** válasza:
81%
Felső? Én középről tudok.
2021. nov. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/93 anonim ***** válasza:
85%

"Köszönjük 37, nem kell beleszólni senkinek sem a párkapcsolatába. Neked biztosan egy sincs, vagy át sem élted az igazi szerelmet ezért vagy ilyen."


Nem nyuszkó, van egy csodálatos, de mindenekelőtt FELNŐTT férjem, aki baromira leszarja, hogy a szülei mit gondolnak rólam, ugyanis rég kinőtt már a pelenkából.

2021. nov. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/93 A kérdező kommentje:
Buci, a párom lesarja, én a szüleiről beszélek.
2021. nov. 3. 17:17
 54/93 anonim ***** válasza:
90%

ez elég troll kérdésnek tünik.

bár összeillenek, állásinterjún a szülöknek meg kell felelni, ennél a férfinál a szülök döntik el hogy párod lehet vagy sem szóval, hajrá

2021. nov. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/93 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, te eszement módon buta vagy.

De ha már ennyire buta, elvakult és ostoba vagy, legalább hallgatnál azokra, akiknek több eszük van, mint neked. De nem. Okos ember más kárából tanul, te meg még a sajátodból sem.

Pedig nyilvánvaló a helyzet: a pasikád számára egyedül a szülők véleménye a mérvadó. Persze, most tetszik neki a hamvas punci, de mivel le van ragadva a gyerekkorban, így le fog mondani róla, mert anyuka véleménye a legfontosabb. Végül is a boltban is elcsitul egy idő után, ha hiába hisztizik legóért meg játék autóért. Anyucinak szót kell fogadni.

Tudod aranyom, te vagy az, aki még soha nem élt át valódi szerelmet, most sem. Neked apakomplexusod van, a pasikádnak meg anyakomplexusa. Szép kis pár, jajj de dúl a szerelem. :D Szánalmas!

2021. nov. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/93 anonim ***** válasza:
88%
Kis ostobika. Na de te meg is érdemled, hogy 2-3-4 pulyával szenvedj majd. Akármekkora összegbe le merem fogadni, hogy pár év múlva írod majd ki a kérdést ide, mint hasonszőrű társaid, hogy jajj az anyósom pokollá teszi az életemet, a férjem nem tesz semmit, de van x pulya, nem tudok hova menni... Istenem, bárcsak annyi millát kapnék, mint ahányszor igazam van, lenyomnám Muskot is...
2021. nov. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/93 anonim ***** válasza:
92%
Ebből még sírás lesz, én meg adnám az esélyt a dolognak ha kiállna érted és mennétek albérletbe együtt. De ez anyuci pici fia, az anyós nagyon fog szivatni, és a fiú is
2021. nov. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/93 A kérdező kommentje:
57. Szegény férjed, nem csoda hogy fiatal nőket dug, amilyen elviselhetetlen vagy. Most is túlórázik, ugyi ugyi🤭😏
2021. nov. 3. 17:24
 59/93 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom elképzelni, hogy bárki megkérdezné mi a legmagasabb iskolai végzettséged... max. rákérdeznek mivel foglalkozol, mit csinálsz, dolgozol, tanulsz stb. Te pedig el tudod mondani, hogy egyetemre jársz vagy, ha már végeztél és csak a záróvizsga és a nyelvvizsga van vissza, akkor ezt elmondod. Ez nem nagy dolog szerintem.
2021. nov. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/93 anonim ***** válasza:
92%

"ha nyelvvizsga miatt nincs diplomám akkor érettségim van csak?"

Attól függ, milyen nyomtatványt kell kitöltened. Ha ilyet, akkor nem jelölheted be, hogy egyetem:

[link]


"Gyomorgörcsöm van. :("

Egy életen át az lesz, ha mellette kötsz ki...

2021. nov. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!