Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasim most mutat be a családna...

Pasim most mutat be a családnak, ha nyelvvizsga miatt nincs diplomám akkor érettségim van csak?

Figyelt kérdés
Decemberben államvizsgázom, viszont nyelvvizsgára még nem értem oda. Karácsonykor lesz a bemutatkozás, mondhatom, ha kérdeznek a képzettségről ezt hogy lehet ilyen esetben tálalni hogy ne legyen ciki?
2021. nov. 3. 15:36
 41/93 anonim ***** válasza:
65%
Irigylem a csávót amugy. 40 evesen jó fiatal hamvas pina ajj😋
2021. nov. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/93 anonim ***** válasza:
95%
40 éves, de anyuék előtt vigyázni kell, hogy milyen nőt szedett összey de égő már! :) Egyáltalán külön él, vagy anyuéknál még övé a kis szoba?
2021. nov. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/93 anonim ***** válasza:
99%
Megmondod, hogy folyamatban vannak a felsőfokú tanulmányaid, ekkor és ekkor államvizsgázol. Ennyi.
2021. nov. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/93 anonim ***** válasza:
98%

40 éves a pasi, és attól parázol, hogy a szülei a végzettségedhez mit fognak szólni?

Ő van még annyira a szülőkhöz láncolva, hogy 40 évesen is nekik akar megfelelni és rajta keresztül te is meg kell felelj nekik?

Ha így áll a dolog, mi lesz, ha véletlenül odáig juttok, hogy összeházasodtok és gyereket neveltek? Azt is anyós-após elképzelései szerint kell ám csinálni és lehet állandóan azon idegeskedni, hogy nekik jó-e.

2021. nov. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/93 anonim ***** válasza:
94%

Aki ennyire tart az anyjától az cselédet keres az anyja mellé, nem feleségét.

Mondd meg nekik hogy nincs diplomád és nem is lesz, mert Pistike azt ígérte feleségül vesz és eltart, nem kell emiatt aggódnom, mert mindent megad nekem.

Innen már csak nyerhetsz. Ha még így is nagyon pattog akkor néz szerelmesen Pistikére és nyávogó fejhangon kérdezd meg tőle, hogy "Mókuska, biztos nem kellene még otthonba adni a szüleidet?"

2021. nov. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/93 anonim ***** válasza:
30%
33-as, ez van, így járt a kérdező meg mindenki más, te is, ha érintett vagy. Én sem hisztikézek, mert nekem le kellett tennem és amiatt sem, mert mások fél érettségije egyenértékű azéval, aki kemény szóbelin vett részt.
2021. nov. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/93 anonim ***** válasza:
27%
Most lesz diplomád és ezt a kérdést nem tudod megválaszolni? Remélem csak valami bölcsészféleség leszel...
2021. nov. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/93 anonim ***** válasza:
3%

48: én is érintett vagyok. De ez most mellékes 1. Mivel.mar van nyelvvizsgám. És 2. Mivel nincs jelentősége az információnak.

Attól még hogy nem tett le egy szaros nyelvvizsgát a kérdező lány attól még ugyanúgy teljesített egy 4 éves képzést. Gyakorlatilag tud a szakmájában dolgozni nyelvvizsga ide vagy oda. És a zv sem szamít annyira mert az is csak magolás meg felelés

2021. nov. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/93 anonim ***** válasza:
76%
Én csak azt nem szoktam érteni, hogy ha valakit felvesznek egy egyetemre, és itt most ne a büfé-ruhatár szakokról beszéljünk, az hogy a fenébe nem tud legalább egy középfokú nyelvvizsgát letenni? Ha a zv megy, az miért nem? Akár eszperantóból is megcsinálhatná, vagy lováriból, csak középfokú legyen.
2021. nov. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/93 A kérdező kommentje:
Felső kell
2021. nov. 3. 17:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!