Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasim most mutat be a családna...

Pasim most mutat be a családnak, ha nyelvvizsga miatt nincs diplomám akkor érettségim van csak?

Figyelt kérdés
Decemberben államvizsgázom, viszont nyelvvizsgára még nem értem oda. Karácsonykor lesz a bemutatkozás, mondhatom, ha kérdeznek a képzettségről ezt hogy lehet ilyen esetben tálalni hogy ne legyen ciki?
2021. nov. 3. 15:36
 31/93 anonim ***** válasza:
70%
32: pfft. Akkor mi van azokkal akik tavaly megkapták nyelvvizsga nélkül is
2021. nov. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/93 anonim ***** válasza:
99%
Ha ezen múlik, hogy járhattok-e, akkor ti amúgy se sokáig lehettetek volna egy pár, meg hétszentség, hogy találtak volna valami ürügyet, hogy miért nem vagy (elég) jó a sráchoz.
2021. nov. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/93 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom mit szégyelled, más meg se szerzi mégis él, jól keres, boldog. Nyugodtan el lehet az igazat mondani, hogy hol tartasz. Én diplomásnak tartottam magam a jeles vizsga után, csak hozzátettem, hogy a papírok még készülnek róla. 30as korosztálynál már illik annyira talpra esettnek lenni, hogy lenyomj egy rosszindulatú, kötekedő anyósjelöltet! Nem vagy köteles semmi beszólást vagy vájkálást eltűrni sem erről sem másról. Ha a párod nem véd meg vagy állítja le, akkor annyit érsz neki...
2021. nov. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/93 A kérdező kommentje:

Alapvetően nem idegeskednék rajta, ha hasonló értelmi szinten lennénk, de mesélt már a családról mifélék, tudom, hogy a szülei a legjobb iskolákba járatták a párom, eminens volt és, hogy nagyon sokara vitte vele. Én nekem meg nincs kiforrt elképzelésem sem a jövőmről csak próbálgatom meglelni az utam.

Dehát egymásba szerettünk, szóval sok választásom sincs, eléjük kell álljak.

2021. nov. 3. 16:30
 35/93 anonim ***** válasza:
91%

Öööö, 40 éves incel elviszi bemutatni a Kb. 22-23 éves barátnőjét.

Ez már önmagában szép.

Nyugi, úgyis utálni fognak, amiért el akarod rabolni anyuci kis Pistikéjét.

Meg aztán állhat majd a szőnyeg szélén összeszorított farpofákkal, amikor be kell számolnia arról, hogy milyen végzettsége van a barátnőjének :D :D :D

Elképesztő, hogy egyesek még 40 évesen is óvodás szinten vannak.

Nyuszkó, az ilyen pasiktól kell fejvesztve menekülni. De majd rájössz pár év múlva, még mindig diploma nélkül, 2-3 pulyával a nyakadban. Tipikus sztori...

2021. nov. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/93 A kérdező kommentje:
Köszönjük 37, nem kell beleszólni senkinek sem a párkapcsolatába. Neked biztosan egy sincs, vagy át sem élted az igazi szerelmet ezért vagy ilyen.
2021. nov. 3. 16:36
 37/93 anonim ***** válasza:
22%

10


Kérdező nem találja fel magát... 😆

2021. nov. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/93 A kérdező kommentje:
39. 😄😄
2021. nov. 3. 16:40
 39/93 anonim ***** válasza:
98%
Sokra vitte? Van külön szobája?
2021. nov. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/93 anonim ***** válasza:
99%
Pont a lényeg hiányzik. Amúgy mi köze a kettőnek egymáshoz? Ha érettségid van akkor nem leszel elég jó?
2021. nov. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!