Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasim most mutat be a családna...

Pasim most mutat be a családnak, ha nyelvvizsga miatt nincs diplomám akkor érettségim van csak?

Figyelt kérdés
Decemberben államvizsgázom, viszont nyelvvizsgára még nem értem oda. Karácsonykor lesz a bemutatkozás, mondhatom, ha kérdeznek a képzettségről ezt hogy lehet ilyen esetben tálalni hogy ne legyen ciki?
2021. nov. 3. 15:36
 21/93 anonim ***** válasza:
18%
21: De a csávó már képes önellátóan gondolkozni és a párja oldalára kelnie ha anyuka kicsit túlságosan nyomulna
2021. nov. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/93 anonim ***** válasza:
93%
40 eves felnott ferfi, es parazunk hogy apu-anyu mit fog szolni ha a menyecskenek csak felig van diplomaja? Hany eves vagy, cicabogar? Gondolod a pasika a diplomadat akarja d*gni? Vagy elobb apu-anyu aldasa kell, hogy teged is meg merjen?
2021. nov. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/93 anonim ***** válasza:
96%

22-es!

Hogy kell önellátóan gondolkozni? :D

2021. nov. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/93 anonim ***** válasza:
89%

Nekem sincs nyelvvizsga,és nem államvizsgáztam.

Ja,így csak érettségivel rendelkezem.

2021. nov. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/93 anonim ***** válasza:
10%

23: az nem derül ki a történetből. Lehet hogy a csaj csak túlparázza a dolgot a pasijától függetlenül.


24: Hmm. Hogy képes vagy magadtól, másoktól függetlenül meghozni nehéz döntéseket.

2021. nov. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/93 A kérdező kommentje:
Elolvastátok. Mikor találkozunk, már meglesz a záróm.
2021. nov. 3. 16:17
 27/93 anonim ***** válasza:
85%
Hacsak nem állásinterjúszerű kihallgatásra mész, akkor inkább csak a tanulmányaidról kérdeznek. Akkor meg megmondod, hogy decemberben államvizsgázol xy egyetem z szakán. Viszont akkor arra is felkészülhetsz, hogy megkérdezik, hogy mit fogsz kezdeni, ha vége a sulinak. Van e már kinézett munkahelyed, esetleg már dolgozol is valahol tanulás mellett. Mert nem mindenki ugrik arra, ha nincs megfelelő végzettséged, de arra igen, ha csak a vállad vonogatod, hogy még fogalmad sincs, hogy hol szeretnél dolgozni. Amúgy ha elég befolyásosak, vagy kiterjedt kapcsolatokkal rendelkeznek és szimpatikus vagy neki, akkor szereznek neked munkát. Csak mutasd magad magabiztosnak és felkészültnek. De ne büszkének és nagyképűnek.
2021. nov. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/93 anonim ***** válasza:
92%

24-es!

Az az önálló gondolkodás.

De nem önellátó....

2021. nov. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/93 anonim ***** válasza:
15%
Utolsó vagyok, akkor múlt időben. Most államvizsgáztál xy egyetem z szakán. Nem hiszem, hogy kérni fogják, hogy mutasd be a diplomádat.
2021. nov. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/93 anonim ***** válasza:
91%

Akkor vagy diplomás, ha teljesítettél MINDEN elvárást, aminek része a nyelvvizsga is. Ez olyan, mintha azt mondanám, van érettségim, csak bizit nem kaptam, mert az 5. tárgyból megbuktam.

De semmibe nem kerül elmondani, hogy “még nincs meg a diplomám, de már csak a nyelvvizsga hiányzik hozzá, hamarosan meglesz”.

2021. nov. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!