Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugy érzem magam mintha a...

Ugy érzem magam mintha a feleségem rabszolgája lennék. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Szoval a feleségem amikor hazajövök a munkábol egészen addig amig másnap elnem megyek folymatosan pampog nekem és tiszteletlenül beszél hozzám. Pedig én teljesen normálisan viselkedem vele. A bolhábol ellefántot csinál a legtöbbször. Volt olyan is nem egyszer hogy megütöt már csak mert hibáztam valamiben (kis dolog volt pl nem hoztam valamit a boltbol ilyesmi...) Gondolom ezt mondják papucs férjnek ... de nemtudok mit csinálni egyszerüen ez van :S Terrorizál (egyszerüen uralkodik rajtam) de mégis szeretem és nem szeretném elhagyni hogyan tudnék változtatni rajta hogy engem is "emberszámba" vegyen és tiszteljen ?
2010. szept. 3. 09:24
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
12:57 es vagyok bezzeg az én kérdéseimre nem válaszoltál,biztos segiteni fog a kapcsolatotokon ha pofán vered...szerintem nem vagy te olyan ártatlan ebbe az egészben,mindenki azt kapja amit megérdemel.Nem éppen ugy festesz mint aki bármit is meg akar oldani,nekem egy pökhendi flegma majomnak tünsz.További szép napot,én csak segiteni akartam.
2010. szept. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!