Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugy érzem magam mintha a...

Ugy érzem magam mintha a feleségem rabszolgája lennék. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Szoval a feleségem amikor hazajövök a munkábol egészen addig amig másnap elnem megyek folymatosan pampog nekem és tiszteletlenül beszél hozzám. Pedig én teljesen normálisan viselkedem vele. A bolhábol ellefántot csinál a legtöbbször. Volt olyan is nem egyszer hogy megütöt már csak mert hibáztam valamiben (kis dolog volt pl nem hoztam valamit a boltbol ilyesmi...) Gondolom ezt mondják papucs férjnek ... de nemtudok mit csinálni egyszerüen ez van :S Terrorizál (egyszerüen uralkodik rajtam) de mégis szeretem és nem szeretném elhagyni hogyan tudnék változtatni rajta hogy engem is "emberszámba" vegyen és tiszteljen ?
2010. szept. 3. 09:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
82%

Aki azt szeretne, akarna, hogy emberszamba vegyek, az az

ember nem turi el azt, hogy igy viselkedjenek Vele.


Ez az En velemenyem. Ne sajnaltasd Magad, mert amiben Te jelenleg elsz, azt Te teremtetted meg, Te adtal lehetoseget arra, hogy ez igy legyen!


Neked mar a legelejen kellett volna lepeseket tenni, amikor megkezdodtek ezek a problemak.

Biztosan tudod, hogy Te vagy a csaladfo? Akkor foglald el a helyedet es viselkedj is ugy!

Ne sirankozz!

Ezt En nem neveznem "papucs"-nak, inkabb "hazorzo"-nek, affele kis kutyusnak, Aki huseges a gazdijahoz, es mindent eltur,

de az ebnek nincs tudata!

2010. szept. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj vele, hogy szeret-e még vagy vizsgáltassa ki az idegeit hormonháztartását, hátha csak valami betegsége van, és lehet, hogy nem is veled vagy vele van a baj.

Vagy cseréljünk én meg a férjem rabszolgájának érzem magam.

Karriert futott be én meg nem, pedig én vagyok a tehetségesebb. Folyton spórolni akar, és sorolhatnám..

2010. szept. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
32/N
2010. szept. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
ma 10:14 ! Az ebnek azzaz a kutyáknak van tudatuk te tanulatlan...
2010. szept. 3. 11:16
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is láttam hasonló esetet, minta tiéd. Szörnyű érzés ilyet tapasztalni, hisz emberi méltóságában sérti meg az embert, legyen akár nő, akár férfi. Kérd meg a párod határozottan, hogy változtasson ezen a viselkedésen. Többször is akár, mert sajnos van olyan ember aki nem érti meg egy mondatból mit is akarsz. A kapcsolatért te is ugyanolyan felelős vagy mint a párod. Ha valami nem jó akkor tégy ellene. 30/N
2010. szept. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
63%

Jó,az az üzletbe lemenős tényleg durva,de ki tudja mi vezetett oda...én nem védeni akarom,de lehet hogy valami más gondja van.Netán a kapcsolatotokkal...?Mit jelent az hogy "pampog",meg "a bolhából is elefántot csinál"?Miket mond ilyenkor,mi a baja?Lehet hogy ha egyszer nem csak az jutna el a tudatodig a mondókájából "hogy már megint pampog",hanem MEGHALLGATNÁD,MEGÉRTENÉD,ÉS PRÓBÁLNÁL SEGITENI a problémáján,kevesebb lenne a pampogás,meg a feszültség...

Én nem mondom hogy te vagy a rossz,de viszont azt sem hogy csak ő tehet mindenről.25/N

2010. szept. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, szerintem a feleséged pontosan tudja hogy megaláz, és hogy uralkodik rajtad, de mivel nem teszel semmit, ezért nyugodtan folytatja, mert elege van szerintem a házasságból. Nem fogja úgyse bevallani, de szerintem nem szerelmes beléd. Egy szerelmes nő szerintem nem tesz ilyet, sem az, aki felnéz a mellette lévő férfire. Tudod én is elég határozott típus vagyok, és én is inkább az olyan férfiakhoz vonzódom, aki nem mindent rám hagy, van saját akarata, és ha valamit én is szeretnék, akkor meg kell győznöm. Ha valaki mindent rám hagy, akkor abba nem tudok beleszeretni, mert úgy érzem hogy nem bízhatom rá magam, mert úgyis mindent nekem kell megoldanom, hiába van mellettem. De én egy ilyen férfit ott szoktam hagyni, nem megalázom, mert hiszen attól ő még nagyon jó ember, csak nem passzolunk.

Gondod meg, miért vagytok együtt? mert te ragaszkodsz hozzá... de ő vajon mit tesz a házasságotokért? miben jár a kedvedben?


Nos, ezen talán még változtathatsz, hogy újra beléd szeressen. Ha bunkó, csapj nagyot az asztalra, és kiabálj rá, hogy fogd be, elég volt. (persze csak ha tényleg nem volt nagy bűnöd :) De ha pár ilyen esetből nem tanul, és fognám a cuccomat és odébb állnék. komolyan, pár hétre elköltöznék anyukámhoz vagy haverhoz. Esetleg kérdezz körbe ki hajlandó befogadni.

ha elmentél, vagy végiggondolja hogy mit kéne változtatni, vagy örülni fog hogy megszabadult egy tehertől. Ki fog derülni. De mielőtt kiköltözöl, én az asztalra csapós módszert próbálnám meg.


32/N

2010. szept. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendes válaszokat :) Akkor odacsapok határozotan ma este mikor hazamegyek :) Kiváncsi leszek mi lesz a reakcioja
2010. szept. 3. 15:02
 19/21 anonim ***** válasza:

Oke a kutyaknak van tudatuk!

Viszont a kutyanak nincs dontesi lehetosege es nem tud tudatosan elni!

Vagy mar megint tevedek?

Nezd Te ismered a Nejedet, s Te tudod, hogy mikor kezdodtek ezek a gondok, de gondolom, hogy nem a "mezes hetek" alatt.

Tehat nem kellene csapkodni, de meglehetne Vele beszelni, es ezt szeretettel es bekesen, hogy: MIERT ilyen?

Aztan pedig meghallgatni, hogy mi lesz a valasza, de azt

se felejsd el, hogy a tudomasara hozod, hogy a Te Reszedrol ez a kapcsolat igy nem mukodik!!

2010. szept. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Azét beszél így veled, mert nem tisztel.

Mint ahogy fordítva is a pasik is szoktak így viselkedni a nőkkel. Ezt úgy kell kezelni a tűrő félnek, hogy a sarkára áll. Legyél határozott, beszéld meg vele, hogy miért rinyál mindig, osszátok ki a munkát egymás között...stb. És mondd el neki, hogy nem vagy akapcarongyja, hogy így beszéljen veled!


Én nő vagyok, és soha sem hagytam, hogy egy pasas csúnyán beszéljen velem, vagy megalázó helyzetbe kerüljek!

Nem kell erőszakosnak lenni, inkább határozottnak, és tudj nemet mondani.

De segítsetek egymásnak a napi teendőkben, beszéljétek meg.

az is lehet hogy a csajodnak valami pszichológiai problémája-betegsége van, baj van az idegrendszerével, vagy dühöngő. Ez nem normális, valami kiváltja. Lehet az évek alatt felgyülemlett problémák, de az is lehet, hogy nem szeret már:(

Derítsd ki! Sok sikert!

26.L

2010. szept. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!