Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tetszik nekem az unokatesóm haverja. A nyáron egy helyen dolgoztunk, aminek most vége lesz a jövőhéten. Eddig reménykedtem, hogy ott lesz az egész jövőhét, hogy találkozzunk, de kiderült, hogy pont elkerüljük egymást minden nap...


Mit csináljak?

1.Reménykedjek hogy hátha az életben még találkozunk.

2. Ügyeskedjek, hogy hátha 1 alkalommal még találkozunk (de akkor nem lennénk négyszemközt) és említsem meg neki, hogy tetszik és szeretném vele tartani a kapcsolatot

3. Hagyjam a fenébe, mert ő nem lépett.

4. Írjak neki iwiwen.


Nekem ő nagyon tetszik, ennyire még soha sem tetszett senki. Szívem szerint elhívnám én találkozni, de mi van ha a kedvességét félreértettem és egy tapadós ribinek fog tartani? Én élőben eléggé zavarban vagyok ha találkozunk, hülyén jönne ki ha iwiwen írnék neki, nem?


2010. szept. 2. 17:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Az unokatesóm lenne tudom a leginkább kézenfekvő, de őt nem avathatom be, szóval ő ki van lőve...
2010. szept. 2. 17:48
 2/4 anonim ***** válasza:
IWIW, semmi ciki nincs benne!
2010. szept. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Írj neki iwiwen, hogy jó volt együtt dolgozni vele,örülsz hogy megismerhetted, és jó lenne ha majd egyszer-egyszer újra találkoznátok. Mondjuk egy mozi vagy sütizés erejéiig.


Ha erre nem lép, hagyd a fenébe.

2010. szept. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De ez nem kellemetlen, hogy élőben be**ari vagyok, neten meg írogatok?

Meg igazság szerint én már egyszer írtam neki, igaz akkor csak a beosztással kapcsolatosan. Vártam, hogy ír-e valami mellékes dolgot amiből rájöhetnék hogy érdeklem. De elküldte a beosztást és ennyi, be sem jelölt. Aztán eltelt 2 hét és bejelölt ismerősnek.

2010. szept. 2. 17:58

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!