Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak nem esne rosszul?

Másnak nem esne rosszul?

Figyelt kérdés
Páromnak van egy felnőtt fia. Vett egy házat, melyhez egyik nap kapott kulcsokat . Párommal vettünk piát h csak az első házat vette a fia. Miután megjöttünk a boltból párom elment a fiához, h akkor kiviszi a piat neki és megnézi a házat amit vett ! Engem egy szóval nem kérdezett meg, h jönnék e esetleg vele megnézni milyen házat vett a fia. Nekem rosszul esik, de neki nem szólhatok mert ő olyan ember h még én jönnék ki utána szarul belőle. Más ilyenen nem kapná fel a vizet ?
2021. szept. 17. 17:19
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez késöbb rosszabb lesz az tuti.
2021. szept. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugy lenne evidens, igen.

Miota vagytok egyutt? Ha felnott fia van, akkor gondolom nem tini mar, hany evesek vagytok? Fiaval milyen a kapcsolatod?

2021. szept. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
2 éve vagyunk együtt. Én 43 , párom 48 éves. A fiával olyan semleges a kapcsolatom.
2021. szept. 17. 19:33
 24/35 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom nem egy lanymese a kapcsolat. Megkerdezhetem, h miert vagy vele?
2021. szept. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, nem érzed bajnak hogy ilyen kis dolgot nem tudsz megbeszélni a pároddal? Mert elárulom hogy ez később csak rosszabb lesz.
2021. szept. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
35%

Miért kéne külön hívni? Egyszerűen te is mész vele.

De látom, ez ilyen játszma a részedről.

2021. szept. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg, hogy nekünk rosszul esne-e, hanem az, hogy Neked rosszul esett és nem mondtad.
2021. szept. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Mist csak megnézni ment a házat, vagy házavatóra? Mert az első lehet kb 10 perc, csak beugrik, a második viszont egy egész estés parti is akár. Mert egyszer ezt írod, egyszer meg azt.

Az nem lehet, hogy a fia kérte, hogy te ne menj? Ha a fia is úgy gondolja, hogy semleges a kapcsolat, akkor lehetséges, hogy te nem vagy annyira fontos neki, hogy megnézd a házát.

Még annyi, hogy nyugodtan kérdezz rá a párodra, hogy mi ennek az oka. Merr ha nem állsz a sarkadra, akkkr nagyon sokszor fogsz te még szarul kijönni a dolgokból.

2021. szept. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Ki minek mondja. Ment a közösen vett piával megünnepelni h sikerült a házat megvenni! Azon felül megnézni igen mert belül meg apa nem látta.
2021. szept. 17. 20:42
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Hazaert mar a parod amugy?

Tervezel valamit tenni, szolni?

2021. szept. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!