Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A rokonok, "barátok" megfeledk...

A rokonok, "barátok" megfeledkeztek a névnapomról. Másnak is rosszul esett volna?

Figyelt kérdés
Melindának hívnak és névnapom volt..de még a rokonok sem írtak nekem.A vivieneknek írtak, de nekem nem, holott én mindig írtam nekik.Joggal vagyok felháborodva?:( 14/L
2012. dec. 5. 18:17
1 2
 1/15 anonim válasza:
Nekem is rosszul esett volna... Joggal vagy felháborodva szerintem!
2012. dec. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez sokakkal előfordul, tedd túl magad rajta, nekem sokszor elfelejtik, nem zavar nagyon.
2012. dec. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%

Boldog névnapot kívánok neked!


Tudod mit csinálnék?

E-mailt, sms-t küldenék azoknak, akiktől vártam a felköszöntőt: "Nagyon szépen köszönöm a szép névnapi köszöntőt, igazán aranyos vagy(tok)."


Ezek után a mobilt kikapcsolnám, és legalább 2 napig úgy intézném, hogy még véletlenül se tudjanak elérni. Hadd szégyenkezzenek egy kicsit.

2012. dec. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nem a névnapodat felejtették el, hanem a kereszt neved! ez megy az új reklámban, a hiteles reklámban!
2012. dec. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha megtartjátok a névnapokat és fontos a családban és a baráti körben, akkor jogosan esett rosszul :(
2012. dec. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

3. válaszoló, köszönöm!:))

a többiek válaszát is köszönöm <3:))

2012. dec. 5. 18:37
 7/15 A kérdező kommentje:
De olyan rossz hogy láttam ahogy a rokonok & barátok a vivieneknek írtak..nekem meg nem:(( amúgy is érzékeny vagyok..és ez olyan rosszul esett:/
2012. dec. 5. 18:39
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Boldog névnapot!

Persze, rosszul esik, de nem bánkódj... Attól még szeretnek téged, egyszerűen megfeledkeztek róla. Velem is előfordult már, az is, hogy elfelejtettem, meg az is, hogy engem felejtettek el. szar érzés, de még szarabb lesz nekik, mikor eszükbe jut, hogy névnapod volt.

2012. dec. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
ez legyen a legnagyobb bajod
2012. dec. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Így joggal esik rosszul, hiszen mást meg felköszöntöttek.

De azért nem minden esetben ilyen egyszerű a helyzet :)

Én pl. se nem köszöntök se nem várok köszöntést névnapomra, mert egy teljesen felesleges "ünnepnek" tartom.

2012. dec. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!