Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A rokonok, "barátok" megfeledk...

A rokonok, "barátok" megfeledkeztek a névnapomról. Másnak is rosszul esett volna?

Figyelt kérdés
Melindának hívnak és névnapom volt..de még a rokonok sem írtak nekem.A vivieneknek írtak, de nekem nem, holott én mindig írtam nekik.Joggal vagyok felháborodva?:( 14/L
2012. dec. 5. 18:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Fuhhh detto ugyanez van nálam is.


Barbara vagyok, tegnap volt a névnapom. A legközelebbi 3 rokonom felköszöntött, meg 2 volt osztálytársam írt facebookon, és ennyi. Én meg csomó mindenkinek szoktam írni. Na tudod mikor írok másoknak...

2012. dec. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Vigasztalásául: Svájcban nincs névnapozás.
2012. dec. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
:) Köszi a válaszokat..igazából tényleg nem olyan nagy gond..csak az hogy én mindig írtam nekik .... nembaj, ezután is fogok nekik írni és majd elszégyellik magukat hogy ők meg nem írtak...........:')
2012. dec. 5. 18:55
 14/15 anonim ***** válasza:

Viki vagyok,december 23 a névnapom.A barátaim SOHA nem köszöntenek fel,egyik sem.Csak anya,apa,és a tesóm szokott.Más nem.(többi rokon se)Gondolom a nagy karácsonyi sürgés-forgásban nem jutok eszükbe...De azért nem szokott jól esni.

Sajnálom!Boldog Névnapot!

2012. dec. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi :) <3<3
2012. dec. 6. 15:01
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!