Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak nem esne rosszul?

Másnak nem esne rosszul?

Figyelt kérdés
Páromnak van egy felnőtt fia. Vett egy házat, melyhez egyik nap kapott kulcsokat . Párommal vettünk piát h csak az első házat vette a fia. Miután megjöttünk a boltból párom elment a fiához, h akkor kiviszi a piat neki és megnézi a házat amit vett ! Engem egy szóval nem kérdezett meg, h jönnék e esetleg vele megnézni milyen házat vett a fia. Nekem rosszul esik, de neki nem szólhatok mert ő olyan ember h még én jönnék ki utána szarul belőle. Más ilyenen nem kapná fel a vizet ?
2021. szept. 17. 17:19
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
95%
Végén a sok ki nem beszélt sérelem vulkánként tör ki.
2021. szept. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
96%
Ha akartál menni, akkor miért nem mondtad, hogy mész vele te is?
2021. szept. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
12# Azért nem szóltam, mert kivártam h elhív e. Úgy már nem akarok menni h én hívatom meg magam. Na azt soha
2021. szept. 17. 18:22
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Jah, hogy te is fafejű vagy? OK.

Zsák a foltját.

2021. szept. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
91%
Rosszul esne, de szerintem szakítsd a pároddal, ha te jönnél ki belőle rosszul.
2021. szept. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
96%
De mibe került volna azt mondani, hogy "én is szeretnék menni, kíváncsi vagyok a házra"? Miért kell várni, hogy hív-e, aztán duzzogni, ha nem? Ha te nem közölted az óhajodat, lehet, hogy úgy vette, hogy nem is akarsz menni. Az meg nem túl jó, hogy nem lehet neki mondani, ha valami neked rosszul esik. Állj a sarkadra és igenis tedd szóvá.
2021. szept. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
91%
15-ös vok, egyetértek 16-ossal.
2021. szept. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
86%

En is egyetertek #16-tal.

A pasik sokszor elmondjak, h nem gondolatolvasok. El kell nekik mondani, mit szeretnel.

Elmehetek en is? Szeretnem latni. Vagy vmi.

Ha egyebkent normalis a pasas, akkor ennyiert ne szakits, mert lehet, csak figyelmetlen. Vagy ugy volt vele, h szoltal volna, h ha menni akarsz te is...

2021. szept. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Ujra elolvastam a kerdes utani kifejtos reszt...

Eleg gaz igen, foleg, h ha nem is tudsz ezekrol beszelni vele.

Igy valoban nincs ertelme.

2021. szept. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Nekem evidens lett volna h a párommal megyek, hbhivom őt is De ugy látszik nem vagyunk egyformák. Az h én szóljak ha nem hiv h el akarok menni a házavatóra? Hát nem tudom.en erről úgy vélekedek h nem is ereznem már ott jól magam így..ha nem hiv csak én teszem szóvá
2021. szept. 17. 19:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!