Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak nem esne rosszul?

Másnak nem esne rosszul?

Figyelt kérdés
Páromnak van egy felnőtt fia. Vett egy házat, melyhez egyik nap kapott kulcsokat . Párommal vettünk piát h csak az első házat vette a fia. Miután megjöttünk a boltból párom elment a fiához, h akkor kiviszi a piat neki és megnézi a házat amit vett ! Engem egy szóval nem kérdezett meg, h jönnék e esetleg vele megnézni milyen házat vett a fia. Nekem rosszul esik, de neki nem szólhatok mert ő olyan ember h még én jönnék ki utána szarul belőle. Más ilyenen nem kapná fel a vizet ?
2021. szept. 17. 17:19
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
97%
Ha ennyit nem tudsz vele megbeszélni, akkor ő nem a párod.
2021. szept. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

"neki nem szólhatok mert ő olyan ember h még én jönnék ki utána szarul belőle"

Na, itt van a probléma.

2021. szept. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rosszul esne..de az hogy nem is lehet vele megbeszelni az még rosszabb.. én egy ilyen emberrel nem lennék együtt..
2021. szept. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Mi lesz így később?


Ha valami rosszul esik azért nem szólhatsz?

2021. szept. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy vele, ha ennyit se lehet vele megbeszélni? Ennek a kapcsolatnak nem sok jót jósolok
2021. szept. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Persze igazatok van , de kérlek arra adjatok választ h nektek ez rosszul esne vagy nem?
2021. szept. 17. 17:45
 7/35 anonim ***** válasza:
98%

Nekem is rosszul esne szerintem, ha már együtt vettük a piát, egyértelmű volt, hogy te is vele mész, miért ne mehettél volna?

De egyébként az előzőknek igaza van, valami nem okés ezzel a kapcsolattal.

2021. szept. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
97%

Nem mindegy, hogyan esne?


Én ismerem a páromat, tudom, mikor mire számítsak tőle. Te ezek szerint nem ismered.

2021. szept. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul esne, de nem annyira, minthogy nem lehet vele megbeszélni a dolgokat
2021. szept. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
96%
Már bocsi, de az hogy hogyan esne kb. század rangú piti dolog, eltörpül a mellett, hogy te egy bántalmazó kapcsolatban élsz. Kb. olyan ez mintha halálos betegként azon aggódnál, hogy elvágtad az ujjad.
2021. szept. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!