Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is rosszul esne ha így...

Másnak is rosszul esne ha így viselkedne a párja?

Figyelt kérdés

A vőlegényem külföldre ment dolgozni tegnap és ma kezdett.

Ma már dolgozott, na és írt sms-t fél 7 kor hogy fürdik és aztán megcsörget hogy hívjam.

Na hiába vártam nem jött a csörgés, ezért elkezdtem hívni, írtam smst de nem reagált.

Majd fél 10kor hívott fel. Nagyon kiakadtam, és mondtam neki hogy ezt a viselkedést nem zsűrizem mert egy az hogy aggódom kettő pedig nem akarom hogy züljön stb.

Elvileg de szerintem hazugság, hogy internetet intézett, ahogy mondta fürdött belépett egy srác (ismerjük őt) és mondja menjenek elintézni a párom internetét, na hát nem hiszem hogy azt kezdené el foglalkoztatni.

Nagyon bántó viselkedés ez és hamar csalódtam benne.


2014. máj. 5. 22:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Te vagy túl hisztis!
2014. máj. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert egyszer nem vette fel a telefont?
2014. máj. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha továbbra is íg fogsz hozzállni a dolgokhoz, akkor kereshetsz magadnak egy másik palit, akit utasítgathatsz.
2014. máj. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire nem bízol benne, miért a vőlegényed???

Egy abszolút ismeretlen helyen, ismeretlen körülmények között megváltoznak a prioritások! Vannak olyan kevésbé fontosnak látszó dolgok, hogy : vagy most intézem el, vagy esetleg nem lesz több esélyem!

Ennek ellenére, akár "züllhet" is!

Te ismered...

2014. máj. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De ez a mese??? 3 óráig???? Nem hiszem el, de még jó hogy nem akarom h elromoljon a kapcsolatunk más idióta miatt. Egyébként ő is így viselkedik, de nem az a lényeg. Rosszul esik, ki megy idegen helyre szeretnék vele beszélni stb.
2014. máj. 5. 22:29
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Honnan tudod, hogy mi más nem jött közbe? Ott vagy? Nem.


Voltam már én is sokszor külföldön és rengetegszer volt, hogy netre sem tudtam felmenni az ígéretem ellenére mert nem úgy jött ki a lépés. Akkor legkevésbé egy hisztis nőszemély hiányzott volna.


Nagyon gyorsan fejezd ezt be, mert a vőlegényed, már nem lesz többé vőlegényed, mert minek id neki egy hisztis tyúk, aki minden lépést nyomon akarja követni?


Nincs ennél rosszabb, amikor a nyomodban akarnak lenni és ellenőrizni folyton.

2014. máj. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Jajj, ez egy kicsit túlzás volt.

Az én férjem simán elfelejtene felhívni, ha internetet szerelnének nála.

Végülis fél tízkor tudtatok beszélni, nem? Akkor mégis mi a gond?

Emiatt csalódni...?

2014. máj. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem értem a hiszti tárgyát... Most tényleg csak annyi a baj, hogy az a szerencsétlen párod kiment külföldre dolgozni, hogy NEKTEK jobb legyen és az a galád, utolsó, senkiházi segíteni mert egy KÖZÖS ismerösötöknek ezért önagyságával ala veled 3 órával késöbb beszélt csak?... Ugye jól értem?... Amúgy kedves kérdezö biztos, hogy normális vagy?... Nekem mondjuk volt olyan, hogy egyszercsak nem kapcsolt be a telefonom többet... Másnap délig semmit nem tudott a férjem rólam, mégse váltunk el emiatt...
2014. máj. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Egy "ne haragudj, drágám!" SMS jólesne neki, nem?:) kicsit túlreagáltad!
2014. máj. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem te nem ismered a férfiakat, ezt még én is megtanultam, pedig elég hisztis vagyok sajnos, h 100%ig megbízom a barátomban és ha azt mondja h majd megcsörget mikor ráér akkor megvárom míg megcsörget addig meg elfoglalom magam, másrészt nem esek neki mert akkro csak védekezni fog hanem normális hangon elmondom h jobban esett volna ha hamarabb szól és legyen szíves odafigyelni. Ha kritizálod semmire se mész vele
2014. máj. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!