Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esik nekem rosszul?

Jogosan esik nekem rosszul?

Figyelt kérdés
Nálunk van a bátyám a párjával, az én párom meg elkezdte meg simogatni a sógornőm feje tetejét a haját. Ketten voltak az udvaron csak édes anyám mondta hogy figyeljek oda.
2014. ápr. 25. 14:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Szitutól is függ. Lehet csak közvetlen a párod, és beszélgettek valamiről. De az is lehet hogy vonzódik utána. Figyelj oda, és ez kiderül majd.
2014. ápr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%

Az anyukáknak mindig jó a megérzésük.De ennyit még nem kell túllihegni,szerintem az is lehet,hogy hülyéskedtek.

Na,de ha nem,akkor az kifog derülni.Reméljük,hogy minél előbb!

2014. ápr. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Biztos csak mondta neki,hogy jó kutyus.
2014. ápr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ritkán találkoznak hisz párom is máshogy jön haza külföldről meg bátyámék is.
2014. ápr. 25. 14:53
 5/17 A kérdező kommentje:
Szóval ez nem a heti napi kapcsolattartásból fakadó hülyéskedés
2014. ápr. 25. 14:54
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Ennyiből nem vonnék le messzire mutató következtetéseket, de nyítva tartanám a szememet.
2014. ápr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Csak aztán nehogy ők lihegjék túl.:D Ilyet hülyéskedésből nem teszünk, ez egy igen gyenge sablonszöveg szokott lenni.
2014. ápr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell a dolgot túlreagálni,de azért nyitva tarthatod a szemed.
2014. ápr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Miért kell egyből a legrosszabbra gondolni? Én is nagyon jóban vagyok a sógorommal, mindig megpusziljuk egymást,amikor találkozunk, vagy elbúcsúzunk és ha érzelgősködésre kerül a sor, akkor megölelgetem...de ebben nincs semmi, nagyon jó a kapcsolatunk és ennyi.
2014. ápr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell egyből rémképeket látni, az is lehet, hogy csak volt vmi a hajában. Nyilván a női megérzések sokszor igaznak bizonyulnak, ezért ha én ezen kívül tapasztalnék még más rezgést is, nyitva tartanám a szemem.
2014. ápr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!