Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha hosszú távra terveztek,...

Ha hosszú távra terveztek, melyik férfit választanátok?

Figyelt kérdés

Mindenféle ítélkezés nélkül, őszintén válasszatok és válaszoljatok. Én már választottam annakidején.

1. régi barát, akiről tudod, hogy nagyon kedves, udvarias, igazi gentleman, és aki mellesleg fülig szerelmes beléd. Külsőre nem vonz igazán, szerelmes sem vagy belé, de csendesen, szeretetben le tudnátok élni az életeteket. Mellékinformációként: vezető pozíciójú állása van, és mondhatjuk, hogy elég gazdag.

2. őt is régebb óta ismered, megvolt a kölcsönös varázs, nagy szerelem, ami később szeretetté alakul. A kinézete egyszerűen megbabonáz, belsőleg pedig korrekt, nagylelkű ember. Hibája talán az lehet, hogy kicsit fukar, és nehezen kér bocsánatot. Anyagi helyzete nem rózsás, szakmunkásként dolgozik.

Ezek a kezdeti információk főbb pontjai, amiket, én is tudtam a választás előtt.

Szóval szívetekbe nézve, őszintén, melyiket választanátok?


2010. aug. 31. 12:36
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a többi kommenteket, de en már tudom milyet akarok. Egyutt eltem valakivel, de megcsalt, es aztan összeirtam a fejemben a jo es rossz tulajdonsagait, es csak 1 jo tulajdonsaga volt, mert csak rossz van neki, megcsalt, hazudott, lopott, megütött es nem kepes semmit arreb rakni, lusta mint a féreg, es nem tisztel senkit.


Ugyhogy mostmar rudom milyet akarok. Ismerek is pár olyan embert, és tudom hogy magamnak is taláok majd ilyet. Aki szeret dolgozni, tisztesseges, nem hazudik es tisztel mindenkit, es barmikor lehet rá számitani.

Ismerek kb 3-4 ilyen embert, már házasok, de en nagyrabecsulom őket, mert dolgoznak, mindegyik egy gyárban dolgozik, de miután hazmennek a munkábol aztan jönnek ide hozzank nagybatyam asztalosmuhelyebe es itt csinalnak egy kis plusz munkat (ablakot, ajtot, szekrenyt, vagy esetleg közösen egy nagyobb dolgoz pl esőházat hintát stb) Ez a vilagugy rossz ahogy van, legalabbis a penzes oldala, mert valaki ki kell dolgozza azert a lelkét hogy egy kis pémzt félre tudjon tenni azert hogy a kis családjával el tudjon menni 1-2 napra valamerre kikapcsolodni, vagy azert hogy mindnet megadjon a gyermekenek. Nem kell nekem gazdag legyen, csak ne legyen lusta es tiszteljen es szeressen, és becsületes legyen -ami nagyon fontos-

2010. szept. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok 19/L
2010. szept. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!