Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha hosszú távra terveztek,...

Ha hosszú távra terveztek, melyik férfit választanátok?

Figyelt kérdés

Mindenféle ítélkezés nélkül, őszintén válasszatok és válaszoljatok. Én már választottam annakidején.

1. régi barát, akiről tudod, hogy nagyon kedves, udvarias, igazi gentleman, és aki mellesleg fülig szerelmes beléd. Külsőre nem vonz igazán, szerelmes sem vagy belé, de csendesen, szeretetben le tudnátok élni az életeteket. Mellékinformációként: vezető pozíciójú állása van, és mondhatjuk, hogy elég gazdag.

2. őt is régebb óta ismered, megvolt a kölcsönös varázs, nagy szerelem, ami később szeretetté alakul. A kinézete egyszerűen megbabonáz, belsőleg pedig korrekt, nagylelkű ember. Hibája talán az lehet, hogy kicsit fukar, és nehezen kér bocsánatot. Anyagi helyzete nem rózsás, szakmunkásként dolgozik.

Ezek a kezdeti információk főbb pontjai, amiket, én is tudtam a választás előtt.

Szóval szívetekbe nézve, őszintén, melyiket választanátok?


2010. aug. 31. 12:36
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

1.

hosszútávon megefelelő

2010. aug. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
69%

Egyértelműen az 1.!!!

A fukar szakmunkás talán jóképű,

de a szerelmes gentleman mellett döntenék!



26/N

2010. aug. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
54%
Egyik férfit sem választanám a kettő közül, mert nekem a második a leírtak alapján nem az esetem. De ha a pénz és a szerelem közül kell választani, akkor a szerelmet választanám. De leginkább olyan szerelmet, ahol a férfinak vannak ambíciói is, mert nekem ez is fontos. Nem tudom elképzelni, hogy a leendő kapcsolatomban ne tudnánk egyről a kettőre haladni. (Nem úgy, hogy a másik eltart.)
2010. aug. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
1. :)
2010. aug. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Az elsőt, egyértelműen! A szerelem elmúlik, főleg ha már az elején van zavaró tényező (fukarság, makacsság, anyagiak). Itt sokan leegyszerűsítették a helyzetet a pénzes szerelmesre, meg a csóró jóképűre, ám ez nem ilyen egyszerű. Hosszú távon a másodikkal nem működőképes a dolog, mert a negativ tulajdonságai megmérgezik egy idő után a kapcsolatot, ha már elszáll a rózsaszín köd. Az elsőnek is biztosan vannak rossz tulajdonságai, de nyugodtabb, kiszámíthatóbb életre lehet vele számítani. De csak akkor, ha nem taszít az érintése...
2010. aug. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
59%

Én férfi vagyok,de biztos vagyok benne hogy a nők nagyobb %-ka a 2.választaná,a nőket a szívük irányítja.

De később nagyon-nagyon megbánják majd a döntésüket.

2010. aug. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
49%
A nőket a pénz irányítja de sebaj :D
2010. aug. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
30%
Pontosan a nőket a pénz... Tisztelet a kivételnek. Én voltam az 1. helyzetben és nem éreztem jól magam mert mindig éreztette hogy mennyi pénze van és már undorító volt. Szerintem a 2., bár megnézném hogy melyikkel tervezhetek hosszú távra. Lehet a 2. is megtanulna bocsánatot kérni
2010. aug. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

Én a másodikat választottam. Boldog párkapcsolatban élünk, néha persze kiakasztanak egyes negatív tulajdonságai, de ez szerintem minden kapcsolatban így van. Voltam már olyan helyzetben, hogy elgondolkoztam: milyen lenne az életem, ha a másikat választottam volna? Talán nem lenne veszekedés stb stb. Aztán véletlenül összefutottam vele, és fél óra beszélgetés után rájöttem, hogy annakidején miért nem őt választottam. Egyszerűen nem működne a dolog, mert nem tudok elviselni magam mellett olyasvalakit, akit nem szeretek, hiába kedves, előzékeny stb. Nem tudnám megcsókolni, nem tudnék egy ágyban aludni vele, szerintem beleőrülnék, vagy megcsalnám (annak ellenére, hogy mélyen ellenzem ez utóbbi dolgot).

Így boldog vagyok már 3 éve, az anyagi helyzetünk egyformán nem rózsás, de így nincs gond a különbségek miatt sem. Nagyon szeretem, ő is engem, és az esküvőt tervezgetjük :)

2010. aug. 31. 13:24
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
akkor minden rendben az elsőt nekünk adhatod:-)))
2010. aug. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!