Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha hosszú távra terveztek,...

Ha hosszú távra terveztek, melyik férfit választanátok?

Figyelt kérdés

Mindenféle ítélkezés nélkül, őszintén válasszatok és válaszoljatok. Én már választottam annakidején.

1. régi barát, akiről tudod, hogy nagyon kedves, udvarias, igazi gentleman, és aki mellesleg fülig szerelmes beléd. Külsőre nem vonz igazán, szerelmes sem vagy belé, de csendesen, szeretetben le tudnátok élni az életeteket. Mellékinformációként: vezető pozíciójú állása van, és mondhatjuk, hogy elég gazdag.

2. őt is régebb óta ismered, megvolt a kölcsönös varázs, nagy szerelem, ami később szeretetté alakul. A kinézete egyszerűen megbabonáz, belsőleg pedig korrekt, nagylelkű ember. Hibája talán az lehet, hogy kicsit fukar, és nehezen kér bocsánatot. Anyagi helyzete nem rózsás, szakmunkásként dolgozik.

Ezek a kezdeti információk főbb pontjai, amiket, én is tudtam a választás előtt.

Szóval szívetekbe nézve, őszintén, melyiket választanátok?


2010. aug. 31. 12:36
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:

Te a pénzt nézed!

am sztem 2 dik

2010. aug. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Amikor épp tart a szerelem akkor a 2.-at, de ha már elmúlt, akkor fukarsága meg nem bocsánat kérése miatt akkor az 1.-t.
2010. aug. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
2... de ráb*sznék vele, viszont egy barátságból kialakult szeretet egészen más mint egy szerelemből kialakult, és sajnos nekem az első kevés lenne. Ha vele nem éltem át a szerelmet, félő hogy ez később a családi életünkben fog visszaütni, és ő lehet akármilyen kedves ha én nem vagyok mellette bodlog.
2010. aug. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha nő lennék akkor 1.es.
2010. aug. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
Én a másodikat, egyértelmű. Érzelmek nélkül, érdekházasságban, langyos érzelmekkel nem tudnék élni senkivel.
2010. aug. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
55%
amelyikbe bele tudok szeretni és viszonozza ezt, az anyagi háttér mellékes,de akkor már inkább az első,ha tudom kedves és aranyos velem.Bár nekem van hasonló szitum,de én most a fiatalabb,,szegényebb embert választottam,mert őt jobban szeretem,pedig a másik is imádott(legalább is ő mindig ezt mondta)
2010. aug. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
én a mai eszemmel az egyes számút választanám. (40 éves nő vagyok.)
2010. aug. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
Pénzért érdekből,semmi szerelem szenvedély köszi pocsolya kapcsolatpot látok eleget magam körül,mindkét fél szeretőt tart,és képmutatás magas áron.
2010. aug. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
57%

1.!!

És nincs amit lelkizni, hiába hogy mindenki a pénzre fogja..mert nem igaz. Egy idő után minden szeretetté válik.De a fukarsága, meg a nagyfejűsége miatt tuti h 1!!!

2010. aug. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:

érdekes.Én a szerelmet választanám.Vagyis a 2. at.

Biztosabb lenne az elsővel de akkor is a szerelem kell egy kapcsolatba.szerintem.25/N


te melyiknél kötöttél ki?

2010. aug. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!