Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha hosszú távra terveztek,...

Ha hosszú távra terveztek, melyik férfit választanátok?

Figyelt kérdés

Mindenféle ítélkezés nélkül, őszintén válasszatok és válaszoljatok. Én már választottam annakidején.

1. régi barát, akiről tudod, hogy nagyon kedves, udvarias, igazi gentleman, és aki mellesleg fülig szerelmes beléd. Külsőre nem vonz igazán, szerelmes sem vagy belé, de csendesen, szeretetben le tudnátok élni az életeteket. Mellékinformációként: vezető pozíciójú állása van, és mondhatjuk, hogy elég gazdag.

2. őt is régebb óta ismered, megvolt a kölcsönös varázs, nagy szerelem, ami később szeretetté alakul. A kinézete egyszerűen megbabonáz, belsőleg pedig korrekt, nagylelkű ember. Hibája talán az lehet, hogy kicsit fukar, és nehezen kér bocsánatot. Anyagi helyzete nem rózsás, szakmunkásként dolgozik.

Ezek a kezdeti információk főbb pontjai, amiket, én is tudtam a választás előtt.

Szóval szívetekbe nézve, őszintén, melyiket választanátok?


2010. aug. 31. 12:36
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
Másodikat.
2010. aug. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Később elmondom én is, mit választottam. Eddig érdekes dolgokat írtatok, nagyjából megoszlanak a vélemények.
2010. aug. 31. 12:50
 13/42 anonim ***** válasza:
1, de nem a pénzért hanem mert igy leírva biztosabbnak tűnik, megjobb mint a szeretet, hiszen ő fülig szerelmes beléd. adj meg NEKI az esélyt
2010. aug. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
Én a másodikat választanám (választottam), és szerintem te is.:) és azon gondolkodsz, jól tetted-e...
2010. aug. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:

3. - 4.

Az első kettőnek 6-8 éven belül semmiképpen sem szülnék gyermeket.

2010. aug. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
51%
én az elsőt választanám. Valahogy olyan embernek képzelem, akibe az ember lassan beleszeret.
2010. aug. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
51%
Én az elsőt, és nem a pénz miatt, hanem azért mert már ismerem, és csak pozitív dolgokat tudok róla mondani
2010. aug. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:

Mind2 jó. Tehát nem a pénz meg ilyesmi..De azért mégis az 1. Ritkák azok a tulajdonságok amiket felsoroltál a fiúról. Szeretni még meglehetne.


IRD MEG NAH, HOHY TE MELYIKET VÁLASZTOTTAD!!

2010. aug. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
0%

Az elsőt választanám.Szerintem idővel beleszeretnék...

A másodiknál nem szimpatikus az,hogy nem tud bocsánatot kérni.Szerintem fontos,hogy ha hibázunk,vagy megbántunk valakit tudjunk bocsánatot kérni.

28/N

2010. aug. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%

2.

volt már "elsőm", a végén már szabályosan undorodtam tőle, utáltam azt is; ha hozzámért. (szerencsére nem fajult házasságig) igazad van, le lehet élni egy életet ilyen mellett is szépen, csendben, de garantáltan lelki nyomorékként. az ember nem erre lett tervezve.

2010. aug. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!