Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A napokban azon veszekszünk...

A napokban azon veszekszünk anyámmal,hogy bekell e gyújtani bent,kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Sparhelttal van fűtve, 20 fok van bent ajtó nyitva de ő azt vallja begyújt mert mindenkinél füstöl a kémény.. Nyár van szerintem tök felesleges, délután háromkor szerinte égnie kell a tűznek,tegnap előtt a kandallót is megrakta a mi szobánkban, nagyapámnál ég a tűz hát nálunk is kell égnie. Ott meg olyan meleg van.. Ki gyujt be ilyenkor?

2021. aug. 30. 14:56
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nálunk nincs kisgyerek, én ellennék így felsőben is de nem érti :D
2021. aug. 30. 18:42
 12/19 anonim ***** válasza:
98%

Tegnap én is arra gondoltam, hogy ha ez így folytatódik 2-3 napon belül befűtök. A szobában este 20 fok volt. Ma viszont kisütött a Nap, melegünk volt hazafelé jövet. Szóval egyelőre még várok.

Megj.: néztem előrejelzést, hát közepétől szépen melegszik, hétvégére 25 fokos, napsütéses időt jósolnak.


De nagyon függ a háztól, a környéktől és nem utolsó sorban az ember szubjektív igényeitől.

2021. aug. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy?? Ha valaki fázik, akkor gyújtson be magának, azt csákesz.
2021. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
83%
Mi már 2 este bekacsoltuk fűtésre a klímát. Ha fázunk, akkor fázunk. Mellesleg van kisgyerek is, aki folyton lerúgja a takarót.
2021. aug. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem kell felvágni csak mert klímás a házuk, a mienk meg ósdi sparhellttel van fűtve.
2021. aug. 30. 21:44
 16/19 anonim ***** válasza:
88%

Hát b@szki 🤣🤣🤣🤣 Abszolút nem felvágásból írtam...

...mellesleg van wifis kazánunk is 😏

2021. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
A napokban én is erősen gondolkoztam rajta, hogy bekapcsolom a konvektort, mert itt a lakásban, hiába belváros, kezd hideg lenni. Mondjuk nálunk az is az oka, hogy földszinti a lakás, alattunk a pince, mellettünk egy tároló,felettünk meg nem lakik senki, ergo az sincs, hogy a szomszédoktól jöjjön egy kis meleg. Amúgy ez a "nem fűtünk be, mert nyár van" akkora baromság. Ha júliusban mínusz 10 fok lenne, akkor sem fűtenél, mert "nyár van"? Kb., mint a "télen nem eszünk fagyit".
2021. aug. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
16-os ez jó volt!:D Én is azt akartam válaszolni, hogy pont tegnap este volt az első, hogy kicsit nyomattuk a klímát és ezúttal fűtésen. Pár napja meg még a hűtésen toltuk, még rá is néztem a TV-n a dátumra, hogy bakker aug.30 van és fűtünk, na de hát ez van. Én sem felvágásból írom nyilván a Kérdező is poénkodik. Nekünk például az új házunkba még egy kandalló is be van tervezve a nappaliba, de odáig még nem jutottunk el... A tűz melege nem hasonlítható össze semmivel ezt még viccből se értékeld le Kérdező.:) Különben tényleg ha fáztok fűteni kell ha nem nem. S igen télen is szoktunk fagyizni 17-es, ezek teljesen igény szerinti és nem időjárás függő dolgok valóban.:)
2021. aug. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Szerencsére ma süt a nap! :D
2021. aug. 31. 13:37
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!