Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg minden pár ilyen...

Tényleg minden pár ilyen lesz? Egy idő után simán böfögnek, orrot túrnak, p. iznak, stb. egymás előtt?

Figyelt kérdés

A TV-ben hallottam egy beszélgetésben . Mit gondoltok ?

Persze nem biztos, hogy mindet csinálják, lehet csak 1-2 dolgot. De a legtöbb ember tényleg így elereszti magát ?


2010. aug. 30. 15:54
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim válasza:
100%
És mondják már meg nekem azok, akik már x éve együtt vannak, és nem pukiztak, böfiztek, stb. egymás előtt, ezt egész életükben eltudják majd kerülni??? Ha a pároddal elég bensőséges a viszonyod, miért ne élhetnél mellette "kényelmesen"? Nem értem, hogy miért kell ebből problémát csinálni. Én láttam már pisilni a párom, ő is engem, pukizunk egymás előtt, persze nem szándékosan, hanem mert kell, és nem fogom vissza magam az az ember előtt, akivel nap mint nap találkozom, és együtt vagyok.
2010. aug. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
Istenem! mi ebbe az undorittó? Majd ha a gyereked kiskorába pukizik rá is rászólsz, hogy ugyan ezt nem illik? Egy család vagytok, ez tök természetes. Ha együtt fürdünk a párommal akkor mig ő pisil megengedem a vizet, utána én pisilek és látjuk egymást, és hol érdekel? Amúgy is a látás nem azt jelenti, hogy nézzük hogy csurog a másik, csak nem zavar az, hogy ott van velünk. Ugyan ugy, ha pukiznunk kell eleresztjük, ennyi. Tesi tanárom is megmondta: "addig nincs kapcsolat amig a 2 fél nem tudja elfogadni egymás hibáit és büzeit". :/ Ha munka után látom és koszos, büdös, izzadt, akkor is szívesen megcsókolom mert szeretem és ugy szeretem ahogy van! És akik itt lökik, hogy soha nem fingottak más előtt... Jólvan, nekem ezt nem lehet bemesélni, még ha sok hülye el is hiszi!!
2010. aug. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
45%
Én nem arról beszéltem, amikor véletlenül kiszalad, hanem amikor csak túlzottan kényelmes az illető, és sosem vonul félre. Lehet másoknak hihetetlen, de én simán meg tudom oldani, hogy kimenjek. És igen, a gyerekemre is rászólnék, engem is így neveltek, apám akkor is leb@szott amikor gyerekkoromban böfögtem, szóval nálunk ez a megszokott!
2010. aug. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim válasza:
45%

7. válaszadónak 16:00kor!

Tisztelt Hölgyem! Azt hiszem Önnek járna a Nobel díj vagy valami igen magas kitűntetés ha feltalálta a hangtompítós szagtalanító filtert a hátsó fertályára.

szeretnék tanácsot kérni Öntöl, hogy hogyan csinálja a hangtalan, szagtalan szellentést.

Komolya nagyon érdekel.

Annak a hölgynek pedig aki azért nem pukizik a párja előtt mert netán a párja akkor inkább összeszed az utcán egy agyoncicomázott parfümtől illatozó hölgyikét hát nem is tudom....ott akkor már gondok vannak.

Igen meg kell tartani egy pasit de nem biztos, hogy ezzel sikerül.

Amúgy a kérdésfeltevőnek üzenem ha másra nem arra jó a kérédse hogy jókat mosolyogjak a válaszokon....

2010. aug. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
50%
Bírom hogy az első oldalon szinte mindenki le lett pontozva.Nem írtam semmi bántót se azoknak akik csinálják se azoknak akik nem.Vagy azért lettem lepontozva mert nem pukizok a párom előtt?Egyébként nem csinálna ő sem ebből gondot mert ő csinálja előttem csak én érezném magam kényelmetlenül.(Mások előtt sem csinálom a család előtt sem).
2010. aug. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:

Mi párommal ebből nem csinálunk problémát. Őt se zavarja, engem sem, akkor meg hol a probléma? Versenyeket nem rendezünk, de nem fogunk elvonulgatni egymás elől. Megmondta nekem, nem attól leszek nő, ha nem fingok, hisz ezt minden ember teszi.

4,5 éves kapcsolat

2010. aug. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
Hát Lányok, Asszonyok, Uraim... Én sikítva fetrengek azon válaszoló válaszán, aki az intimitást és az intellenciát hozta fel válaszában! Ezt komolyan megpróbálom valahogy vázlatolva felrakni valamelyik humor oldalra. Ez ÁLLATI JÓ VOLT! :)))
2010. aug. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 A kérdező kommentje:
22. 08.: Ezt a kommentet hogy érted ?
2010. aug. 31. 22:05
 49/60 anonim ***** válasza:
A ma reggeli 09:22-es hozzászólás derített ilyen jókedvre :)
2010. aug. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van annak aki azt írta, hogy ha elhagyja a párja azért mert pukizik az gáz. Az ilyen kapcsolatot nem értem. Mi még csak 10 hónapja járunk, de most sincs ebből probléma.. Ahogy később se lesz. Ha valamelyikünk pukizik röhögünk egy jót és kész. El kell poénkodni, nem kell vérkomolyan venni. Mi a barátnőimmel akikkel már XY éve jóba vagyunk is pukizunk egymás előtt, mert olyanok vagyunk mint a testvérek! Sőt, a 2 tesóm férje előtt is pukizok, sőt a másik tesóm vőlegénye előtt is! Szóval engem az ilyen nem b*sz földhöz. A büfi meg megint csak trermészetes. Orrot túrni meg egyikünk se szokott, ha netalán mégis valami miatt kell, akkor zsepkendőbe és nem mutogatjuk a másiknak az orrtartalmunk.
2010. szept. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!