Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg minden pár ilyen...

Tényleg minden pár ilyen lesz? Egy idő után simán böfögnek, orrot túrnak, p. iznak, stb. egymás előtt?

Figyelt kérdés

A TV-ben hallottam egy beszélgetésben . Mit gondoltok ?

Persze nem biztos, hogy mindet csinálják, lehet csak 1-2 dolgot. De a legtöbb ember tényleg így elereszti magát ?


2010. aug. 30. 15:54
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
62%
És a böfögést miért kellene visszatartani? Egészséges? Normális? A gázoknak el kell távozni az a normális!
2010. aug. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
58%

Valakiknél még idő se kell hozzá... ;-) Nálunk ez így szokás, a mi családunknál is, meg az övékénél is, hogy nem zavartatjuk magunkat. Ebből kifolyólag mi se kínlódunk ilyeneken egymás előtt, hogy jaaaj milyen gusztustalan a büfögés meg satöbbi, ez szerintünk így természetes. És mielőtt valaki azt hinné, hogy valami putris cigányok vagyunk, hát nem, normális értelmiségi családból származunk, egyetemre járunk...


Meg amúgy mi ez, hogy így eleresztik magukat? Ki előtt eressze el magát az ember, ha nem a szerelme / férje előtt??? Nagyon sajnálom az olyan embereket, akik nem eresztik el magukat egymás előtt :S Legalábbis én nem bírnám ki.

2010. aug. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
27%
Hát, azért nagyrész IQ kérdése. Múltkor pont erről volt szó a Viasaton. Ott elmondta egy genetikus, hogy az IQ egy velünk született dolog, amin lehet rontani (pld. alkoholizmussal, drogozással), de javítani csak nagyon kismértékben lehet az IQ-t. Szó esett a viselkedéstan és az IQ összefüggéseiről is, és ez bizony pont hogy IQ kérdése, hogy a másik embert hogyan tiszteled meg.
2010. aug. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
75%

"pont hogy IQ kérdése, hogy a másik embert hogyan tiszteled meg."


Annak hogy a felesleges gáznak ki kell menni annak semmi köze a másik tiszteletéhez!

2010. aug. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
55%
Szánom azt akinek az ilyesmi probléma.
2010. aug. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 A kérdező kommentje:

Jó, én nem akarok nagyon érvelni se mellette, se ellene, mnidekét oldalon vannak jogos érvek.


De ha annyira természetes, az udvarlás alatt miért nem csinálja mindenki, miért csak később ?

2010. aug. 30. 16:08
 17/60 anonim ***** válasza:
68%
a böfögés megvan. néha meg a puki kicsúszik, ha nem is akarjuk. orrot nem szokásom túrni. szerintem ezekben nincs semmi gáz. engem sem zavar, ha ő csinálja és őt sem ha én. (főleg most várandós vagyok, hát jólesik néha böfögni. még a rosszul levős időszakot taposom. inkább jöjjön így ki, mint más formában...)
2010. aug. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
61%
Nekünk semmi baj az IQ-nkkal, a külvilág felé mi is tudunk nagyon disztinváltak lenni, senki nem bunkónak ismer bennünket, de mikor kettesben vagyunk, akkor igenis fingunk, böfögünk egymás előtt és jókat röhögünk is közben. De ez az intim magánügyünk.
2010. aug. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
52%
Ez nem tisztelet kérdése! Az, hogy nem akkor jön ki, amikor mondjuk a másik eszik, az a tisztelet kérdése. És már írta valaki, hogy oda lehet figyelni, hogy ne direkt a másik előtt csináld, de ha úgy jön össze, akkor nem kell kötélhez nyúlni. Ez intimitás. Amikor nincs olyan dolog, amiért szégyellni kell magad a párod előtt.
2010. aug. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
71%

Én 3 éve vagyok együtt a párommal, soha nem volt probléma vagy "ciki" ha véletlen ő vagy én elpukiztam magam,vagy jött egy büfi. természetesen ismeretlen társaságban,mások előtt nem csinálok ilyesmit, inkább kimegyek,de aki a családom,az előtt nem kell ilyesmiben szégyenlősködnöm. Anyukámék soha nem szóltak rám,hogy nem illik pukizni, ha jön,hát jön. Persze asztalnál vagy evés közben is inkább visszafogom magam, de szerintem ez természetese dolog. Épp úgy ahogy az is,hogy együtt járunk futni, érezzük egymás szagát is.Ha beteg volt a párom, én ápoltam, én takarítottam a hányását,mert más nem volt aki megcsinálja,de egy pecig nem éreztem azt se undorítónak. És egyszer majd a gyerekem dolgait is nekem kell pucolni, akkor egy kis puki miatt mit szégyenlősködjek?

Egyébként ez nem igazán a tiszteletről szól, inkább tolerancia a másikkal szemben. Egyébként anyukám Óvónő, apukám orvos, én sem vagyok egy analfabéta, aki nem ismeri az etiketet pl.

2010. aug. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!