Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg minden pár ilyen...

Tényleg minden pár ilyen lesz? Egy idő után simán böfögnek, orrot túrnak, p. iznak, stb. egymás előtt?

Figyelt kérdés

A TV-ben hallottam egy beszélgetésben . Mit gondoltok ?

Persze nem biztos, hogy mindet csinálják, lehet csak 1-2 dolgot. De a legtöbb ember tényleg így elereszti magát ?


2010. aug. 30. 15:54
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
21%
Csak azok, akiknek alacsony az IQ-juk.
2010. aug. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
55%
Igen.....
2010. aug. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
69%
Igen. Én se fogom vissza magam a párom előtt, ő se előttem. Hiszen együtt élünk, nem lehet úgy leélni egy életet, hogy az ember ilyeneken parázik. Persze ez nem jelenti azt, hogy ettől nagy undorító lettem, nem csinálom gyakrabban, mint régen, csak nem problémázom a dolgon.
2010. aug. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon sokan igen.Én mondjuk max büfizek azt is lehető leghalkabban,de ebben nincs semmi undi szerintem inkább mint hogy fájjon a hasam.A többit nem csinálnám semmi pénzért a párom előtt még akkor sem ha évek óta együtt vagyunk.
2010. aug. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 A kérdező kommentje:
Na jó, de én pl. sose p...ztam szüleim, tesóm előtt se. Meg a többit se.
2010. aug. 30. 15:57
 6/60 anonim ***** válasza:
74%
Belegondoltam, mondjuk az orrom soha nem túrtam, böfi általában alapból hangtalan, ezt így szoktam meg. Csak a puki sikerül néha hangosabbra. De most komolyan ezen parázni kell? :D
2010. aug. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
40%
Remélem, hogy nem leszünk ilyenek. Igaz, mi még csak 7 éve vagyunk együtt.
2010. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
50%

Engem egy korábbi topikban már kinyírtak ezért, de itt is elmondom. Mi majdnem 20 éves házasok vagyunk már, de nem szoktunk egymás előtt sem böfögni, sem szellenteni se semmi ilyesmit. A gyerekünk sem csinálja. Sőt, a szüleim sem csinálták. Lehet azt diszkréten is csinálni.


Ez nem azt jelenti, hogy én nem böfögök vagy nem szellentek, de meg tudom úgy oldani, hogy mások ne hallják és ne "érezzék". Ez nem egy gusztusos oldala az embernek. Ugyanúgy nem xarok a párom előtt, nem borotválom előtte a lábam, és valószínűleg öregkoromban a protkómat sem előtte mosom majd el. Ez egyszerűen alapvető tisztelet a másikkal szemben.


Én el se tudom képzelni, hogy egy böfögő-szellentő családtagom legyen.

2010. aug. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
39%

Nem,


mi 3 éve vagyunk együtt.

böfi alpból hangtalan, vagy ha kis hangja van az nem undorító.

orrot nem túrunk, gyerek kezére is rá kell csapni.


pukizni pedig elöfordul, de ha lehet nem egymás elött.

van olyan amikor egyszerüen becsúszik, akkor szoktuk mndani hogy bocs.

2010. aug. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
73%
Ez nem IQ kérdése! Nyilván odafigyelek arra, hogy ne direktbe a párom előtt csináljak bármi ilyet, de most ha pl. tévézünk, és jön egy büfi, akkor nem fogok felkelni, és kirohanni a fürdőbe. Ahogy a pukinál sem. Ha visszabírom addig tartani, akkor nyilván kimegyek, de van, hogy "kiszalad". Nincs ebben semmi. Anyukám szokta mondani, hogy senki nem izzadja ki. A párommal is előfordul, na puff, ezzel együtt is szeretjük egymást. Ahogy azt is feldolgozza mindenki, hogy pl. reggel senkinek sem rózsaillatú a szája, vagy hogy ha elmegy futni,akkor bizony megizzad, és az sem éppen illatos. Így működünk.
2010. aug. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!