Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg minden pár ilyen...

Tényleg minden pár ilyen lesz? Egy idő után simán böfögnek, orrot túrnak, p. iznak, stb. egymás előtt?

Figyelt kérdés

A TV-ben hallottam egy beszélgetésben . Mit gondoltok ?

Persze nem biztos, hogy mindet csinálják, lehet csak 1-2 dolgot. De a legtöbb ember tényleg így elereszti magát ?


2010. aug. 30. 15:54
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:

Valahol igaza an annak is aki azt mondja el kell fogadnunk,természetes dolog.De nem tudom.Mi 3éve vagyunk együtt a barátommal,2éve együtt is élünk.

Nem szoktam előtte ilyen dolgokat csinálni.

Tudom,hogy elnézné,lehet jókat nevetnénk rajta és nem lenne nagy ügy de akkor is.

Lehet,hogy most azt mondjátok:"Így fogadjuk el egymást" na de(!)ott van az a dolog is,hogy egy ideig.Aztán meg lehet lát egy igényes kiscsajt,kicsípve,agyonsminkelve és hajlamos lehet elfelejteni,hogy"Minden nő büdöset..."(Bocsi a csunya megfogalmazásért:D

És magában:"Hé milyen kis csini csaj igényes meg minden,esélyem is lenne nála.Otthon meg a csajom csak simán lebüfög és az orrom alá fingik"

Nem nehéz a választás szerintem:))

Nem elég megszerezni egy pasit,meg is kell tartani.

Sokan ott rontják el,hogy már nem adnak annyira magukra otthon és jönnek ezek a kis undi dolgok is.

Dehát ahány ház annyi szokás:)

2010. aug. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
27%

Ha kell akkor kell. 3 éve vagyunk együtt,és nem csinálunk belőle nagy ügyet.

Ha pisilni kell a páromnak és én fürdök vagy csak befoglalom a fürdőt akkor beengedem és kész.,,Elvégzi a dolgocskáját"

Nincs ebben IQ kérdés.

2010. aug. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
63%

de most őszintén... a párodat szereted, tiszteled, és fingasz előtte, viszont vadidegenek előtt, akiket lesz*rsz hogy mit gondolnak, mert semmilyen kapcsolatban nem vagytok - előttük meg nem

ez furcsa :D

2010. aug. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
43%
Igen utolsó, én is pont ezt furcsállom! Hogy ha valaki idegenek előtt visszafogja magát, és pont annak az embernek fingik az orra alá, akit a legjobban szeret és tisztel! Érdekes! Mi közel 4 éve vagyunk együtt, és kizárt, hogy eljussunk erre a szintre! Tisztelem annyira a páromat, hogy nem böfögök/fingok az orra alá. Mindig vonzó, titokzatos nő szeretnék maradni a számára, ezért vannak dolgok, amikbe sosem fogom beavatni! Ez meg akkora hülyeség, hogy a gázoknak távozni kell! Ha sz@rnotok kell, azt is vissza tudjátok tartani, amíg nem mentek wcre, ugyanez érvényes a gázokkal is! Nekem ez nem nagy fáradtság, hogy ha nagyon úgy érzem, akkor felálljak és kimenjek a wcre, vagy arrébb menjek! Ez egy ugyanolyan gesztus, mint az, hogy vacsorát főzöl a párodnak, vagy eltakarítasz utána!
2010. aug. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:

Nálunk is csak a böfi megy. Általában minél halkabban, de egyszer nem sikerült, és az akkor 5 hós(most 7 hós) kislányom hangosan kacagott rajta. Azóta apa néha produkálja magát neki (csak amikor 3an vagyunk).

Ja, meg a budi a lakás közepén van, így néha onnan a hangok kijönnek. Arról viszont nem tehetünk, persze próbálunk odafigyelni.

2010. aug. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
67%
Anno nagymamám is megmondta, "Egy kapcsolat akkor bensőséges, ha nem szégyelljük magunkat a párunk előtt, ebben benne van a fingás is". Igaza volt az öreg lánynak, hisz akivel nem vagyok bensőséges viszonyban, az előtt nem merek pukizni meg a többi.
2010. aug. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
Hálistennek, igaz a mondás, hogy guba a gubához, suba a subához. :) (fingós menjen a fingóshoz, a diszkrét meg a diszkréthez). Én a diszkrét kategóriát gyarapítom.
2010. aug. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
69%
A nagyon itelligensek általában ezzel védekeznek, mert szégyellik, hogy nem alakult ki olyan bensőséges viszony a párjukkal, hogy ne kelljen szégyellni magukat, ha néha kiszalad egy puki, vagy egy böfi. Csak ők ezt unintelligenciának hívják, más meg intimitásnak!
2010. aug. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
30%
Hát nagyon nagy intimitás, hogy a párod a fingod bűzét szagolja! Ennyi erővel már a nagydolgodat is végezhetnéd előtte!
2010. aug. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
Akár végezhetné is! De ismét hangsúlyozom, hogy nem arról van szó, hogy valaki direkt odafingik a másik orra alá,hanem arról, ha kiszalad véletlenül. Akkor sem kötöm fel magam, van ennyire intim a kapcsolatunk, hogy egy ilyenért ne kelljen pironkodva az ágy alá bújni.
2010. aug. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!