Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy békülhetnénk ki?

Hogy békülhetnénk ki?

Figyelt kérdés
A vejemel roszban vagyunk vagyis hát ö veszet össze velünk. Minden féle roszat kiabált ránk mikor hozzájuk mentünk. De ez már több mint 1 éve történt . Mi azota nem járunk de o se. a kiabálásrol annyit nem érdemeltük meg nem adtunk rá indokot csak olyan természetü szeret veszekedni mással is . Hüjének nézni embereket. Ö nem probál lépéseket tenni affelé hogy békülne. Szerintem nem nekem kéne mikor nem én vagyok a hibás!
2010. aug. 30. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van unoka, akkor engem nem érdekelne a vejem, csak ők.Ha meg nincs, nem járnék oda, majd jönnek, ha akarnak és bocsánatot kérnek.
2010. aug. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy veszekedéshez mindig két ember kell. Olyan nincs, hogy csak az egyik fél hibás. Mondom ezt úgy, hogy nálunk is volt idő, amikor a párom nem tette be a lábát anyámékhoz. És abban a szituban is saras volt mindkettő. Anyám azért mert irányítani akart minket, a párom azért, mert nem tud normálisan megbeszélni semmit, csak morogni. (Azóta a helyzet sokat változott, de akkor így volt.) Talán kezdeményezhetnéd te, hogy megbeszéljétek mi a bajotok egymással, és tud-e rá megoldási javaslatot, mert ez így ebben a formában nem jó senkinek. A lányodnak sem, nektek sem, és ha vannak gyerekek,akkor nekik különösen nem. A büszkeséggel sosem jut előre a dolog. Tudod, okos enged....
2010. szept. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!