Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tenyleg “selejtes” / “rongy”...

Tenyleg “selejtes” / “rongy” vagyok igy 25 felett hogy nemvagyok ferjezett es 3 gyerekes no??

Figyelt kérdés

A batyam szerint rettenetesen hulye vagyok amiert kulfoldivel alltam ossze, nem lehet belole semmi; es ha lehetne is nem lesz.

Meg el is fogadom hogy nem fogadja el azt hogy tovabbleptem egy korabbi sokeves,allovizu kapcsolatbol aminek nem volt jovoje.

De amit a szememre vet az kegyetlen. Aztmondja amint ez a kapcsolat veget er nem fogok mar kelleni senkinek, hat ki akarna velem szobaallni, amint megtudjak a multamat. (Kulfoldi barat miatt mondja ezt. Szerinte utana a kutyat se fogom erdekelni.) 28 eves vagyok es mar ferjet kell talaljak meg gyereket kellene hogy szuljek.


Most en vagyok az aki rosszul gondolja?

1. Mi koze van hozza mivel vagyok?

2. Es ha nem lesz ebbol semmi ahhoz is mi koze?

3. Es ha nem lesz senkim akkor mi van? Hat majd elek egyedul megy az elet tovabb, most tenyleg mindenaron ez a nok sorsa?

4.Tehat ha nem szulok es ha jol ertem a rejtett szandekait- nem magyarnak szulok akkor selejtes vagyok?

5. Ezt a turbomagyarkodo / alkereszteny /agymosott nezeteket vallo agresszort hogy lehetne lekapcsolni?


2021. aug. 25. 16:23
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
Jobbat is tudunk
2021. aug. 26. 22:28
 42/46 anonim ***** válasza:
100%
akkor csináljatok jobbat. Távoltartásit kaptál a tesód ellen, vagy kiröhögtek a rendőrök? Mert múlt héten még ez volt a téma...
2021. aug. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:

Erdekes modon talalt maganak jobb elfoglaltsagot mint hogy engem idegeljen ki


Hat vegso soron azert pattantam meg

2021. aug. 27. 09:24
 44/46 Metionin ***** válasza:
96%

És bátyád 28 éves korára már házas volt, volt 3 gyereke és előteremtette ehhez a saját házat, kocsit, megtakarítást stb. saját erejéből? :D mert ha nem, akkor ő is selejtes a saját felfogása szerint.

Egyébként meg tájékoztasd, hogy semmi köze az életedhez, foglalkozzon a sajátjával.

2021. aug. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem a mai világban pont az a "fura", ha valaki fiatalon házasodik és vállal gyereket.

Kitolódtak a tanulmányok, egyre több idő karriert építeni, nehéz komoly kapcsolatot találni, stabil egzisztenciát építeni.

Persze lehet mondani, hogy ezek csak kifogások. De akkor sem azt a világot éljük már, amikor 20 évesen dolgoznak a fiatalok meg építkeznek önerőből és esetleg hitelből.

Aki nincs benne, az nem biztos, hogy érheti ennek a korosztálynak a problémáit.

Visszatérve a kérdésre, beszélj a tesóddal. Ha nem hajlandó normálisan beszélni veled és tiszteletben tartani a döntéseid, örülni a boldogságodnak, akkor nem vagy köteles tartani vele a kapcsolatot.

2021. aug. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:

Igen en vilagossa tettem szamara, hogy elfogadom amit mond; de amikyen alpari stilusban eloadta magat; elvagta magat egy eletre. ez van -a sajat mentalis egeszsegem sokkalsokkal tobbet er mint az egesz eletemet az idosebb testverem totalis kontrollja alatt tartani.

Velemenye lehet, meghallgattuk, koszonjuk, megyunk tovabb.

Nem o meg zaklat engem hetek ota hogy ennek meg nincs vege tudom ugye? Meddig tervezek mashol lakni? Hogy tervezek elni?

Peldaul ugy, hogy nem o mondja meg mit csinaljak…A kis szuk csaladkajaban sokkal nagyobb problemak is vannak ennel, mint hogy a huga nem kivancsi a parkapcsolati tanacsaira es az esztelen agressziv turbomagyarkodasra…

2021. aug. 30. 01:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!