Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tenyleg “selejtes” / “rongy”...

Tenyleg “selejtes” / “rongy” vagyok igy 25 felett hogy nemvagyok ferjezett es 3 gyerekes no??

Figyelt kérdés

A batyam szerint rettenetesen hulye vagyok amiert kulfoldivel alltam ossze, nem lehet belole semmi; es ha lehetne is nem lesz.

Meg el is fogadom hogy nem fogadja el azt hogy tovabbleptem egy korabbi sokeves,allovizu kapcsolatbol aminek nem volt jovoje.

De amit a szememre vet az kegyetlen. Aztmondja amint ez a kapcsolat veget er nem fogok mar kelleni senkinek, hat ki akarna velem szobaallni, amint megtudjak a multamat. (Kulfoldi barat miatt mondja ezt. Szerinte utana a kutyat se fogom erdekelni.) 28 eves vagyok es mar ferjet kell talaljak meg gyereket kellene hogy szuljek.


Most en vagyok az aki rosszul gondolja?

1. Mi koze van hozza mivel vagyok?

2. Es ha nem lesz ebbol semmi ahhoz is mi koze?

3. Es ha nem lesz senkim akkor mi van? Hat majd elek egyedul megy az elet tovabb, most tenyleg mindenaron ez a nok sorsa?

4.Tehat ha nem szulok es ha jol ertem a rejtett szandekait- nem magyarnak szulok akkor selejtes vagyok?

5. Ezt a turbomagyarkodo / alkereszteny /agymosott nezeteket vallo agresszort hogy lehetne lekapcsolni?


2021. aug. 25. 16:23
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
34%
30-as: lehet bár én inkább saját gyerekpárti vagyok.
2021. aug. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
64%
Bocs, de nem bírom megérteni, miért olyan fontos, hogy te tojtad-e azt a kölyköt vagy nem. Ha csak azért szereted, mert a saját dns-ed van benne, akkor ez nem inkább arról szól, hogy magadat mennyire szereted a gyereket helyett?
2021. aug. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
35%

Ahogy mondod. Nem tudnám felnevelni más gyerekét ha nem rokoné vagy jóbaráté.

Akkor is kell egy jó indok (szülők meghaltak vagy nem alkalmasak a gyerek felnevelésére)

2021. aug. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
92%
Mi az hogy illik komoly kapcsoaltot keresni? Mi van ha valaki nem akar és kész, nehogy már az szablya meg az életét, hogy mi " illik ".
2021. aug. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
12%
Ez csak egy tanács iqbajnok. Vagy megfogadod vagy nem. Én is csak egy anon vagyok az internetről.
2021. aug. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
9%

"Attól hogy ő nem képes ennél többre, más még választhat másmilyen életet"


Mint pl? Leggyorsabban készíti a mekis hambit?

2021. aug. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
Nezzetek a privat uziket, irtam a komoly valaszadoknak.
2021. aug. 26. 19:40
 38/46 anonim ***** válasza:
55%
Ez nem a messenger, hogy üzengess.
2021. aug. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:
De nem is a facebook hogy a kerdesem alatt kiosszal…
2021. aug. 26. 21:00
 40/46 anonim ***** válasza:
21%
Menj a törökkel sétálni inkább.
2021. aug. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!