Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tenyleg “selejtes” / “rongy”...

Tenyleg “selejtes” / “rongy” vagyok igy 25 felett hogy nemvagyok ferjezett es 3 gyerekes no??

Figyelt kérdés

A batyam szerint rettenetesen hulye vagyok amiert kulfoldivel alltam ossze, nem lehet belole semmi; es ha lehetne is nem lesz.

Meg el is fogadom hogy nem fogadja el azt hogy tovabbleptem egy korabbi sokeves,allovizu kapcsolatbol aminek nem volt jovoje.

De amit a szememre vet az kegyetlen. Aztmondja amint ez a kapcsolat veget er nem fogok mar kelleni senkinek, hat ki akarna velem szobaallni, amint megtudjak a multamat. (Kulfoldi barat miatt mondja ezt. Szerinte utana a kutyat se fogom erdekelni.) 28 eves vagyok es mar ferjet kell talaljak meg gyereket kellene hogy szuljek.


Most en vagyok az aki rosszul gondolja?

1. Mi koze van hozza mivel vagyok?

2. Es ha nem lesz ebbol semmi ahhoz is mi koze?

3. Es ha nem lesz senkim akkor mi van? Hat majd elek egyedul megy az elet tovabb, most tenyleg mindenaron ez a nok sorsa?

4.Tehat ha nem szulok es ha jol ertem a rejtett szandekait- nem magyarnak szulok akkor selejtes vagyok?

5. Ezt a turbomagyarkodo / alkereszteny /agymosott nezeteket vallo agresszort hogy lehetne lekapcsolni?


2021. aug. 25. 16:23
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
93%
Felnőtt ember vagy. A bátyáddal nem kötelező kapcsolatot tartani, ha úgy ítéled meg, hogy nem tartja tiszteletben a döntéseidet. Nem fogsz tudni változtatni azon, ahogy ő a világot látja, de nem kötelező beengedni az életedbe.
2021. aug. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
98%
Én meg idén leszek 40. Se férjem, se gyerekem. Akkor én már el is áshatom magam. XD
2021. aug. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
97%

Én elváltam, és 30 évesen újraházasodtam. Ez mennyivel jobb? :)

Mégse tennék máshogy semmit. Nem maradtál le semmiről. :)

2021. aug. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
66%

"Kulfoldi barat miatt mondja ezt. Szerinte utana a kutyat se fogom erdekelni."


Ezt miért mondja? A külföldi barát nem fehér vagy ilyesmi?

2021. aug. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
92%

35F vagyok, se feleségem, se gyerekem.

A bátyád egy idióta, már ne is haragudj, de az.

2021. aug. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim válasza:
64%
No para. Ajánlom figyelmedbe a Facebookon a gyermekmentes övezet nevű oldalt.Rá fogsz jönni, hogy más is van ilyen helyzetben.
2021. aug. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim válasza:
82%
2. válaszoló-független nő vagy, ennyi
2021. aug. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim válasza:
100%

Ne foglalkozz senkivel hogy ki mit mondd

ne akarj megfelelni más elvárásainak úgy éld az életed ahogy szeretnéd meg nehogy már a bátyád mondja meg hogy mit csinálj

Meg ez a felfogása hogy nem fogsz kelleni senkinek ez hülyeség.

Hogy hogy állítsd le??? Röhögd ki had egye a fene

2021. aug. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
engem nem is erdekel amiket hisztizik az en maganeletemmel kapcsolatosan, viszont mar anyam meg a masik batyam is ezen pampognak es elegem van. A srac feherboru. Es egyebkent ha nem az lenne akkor mi van…
2021. aug. 25. 16:50
 10/46 anonim ***** válasza:
9%
Az agresszor a kérdésedből ítélve te vagy kérdező, többek között emiatt nem fogsz kelleni senkinek.....
2021. aug. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!