Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tenyleg “selejtes” / “rongy”...

Tenyleg “selejtes” / “rongy” vagyok igy 25 felett hogy nemvagyok ferjezett es 3 gyerekes no??

Figyelt kérdés

A batyam szerint rettenetesen hulye vagyok amiert kulfoldivel alltam ossze, nem lehet belole semmi; es ha lehetne is nem lesz.

Meg el is fogadom hogy nem fogadja el azt hogy tovabbleptem egy korabbi sokeves,allovizu kapcsolatbol aminek nem volt jovoje.

De amit a szememre vet az kegyetlen. Aztmondja amint ez a kapcsolat veget er nem fogok mar kelleni senkinek, hat ki akarna velem szobaallni, amint megtudjak a multamat. (Kulfoldi barat miatt mondja ezt. Szerinte utana a kutyat se fogom erdekelni.) 28 eves vagyok es mar ferjet kell talaljak meg gyereket kellene hogy szuljek.


Most en vagyok az aki rosszul gondolja?

1. Mi koze van hozza mivel vagyok?

2. Es ha nem lesz ebbol semmi ahhoz is mi koze?

3. Es ha nem lesz senkim akkor mi van? Hat majd elek egyedul megy az elet tovabb, most tenyleg mindenaron ez a nok sorsa?

4.Tehat ha nem szulok es ha jol ertem a rejtett szandekait- nem magyarnak szulok akkor selejtes vagyok?

5. Ezt a turbomagyarkodo / alkereszteny /agymosott nezeteket vallo agresszort hogy lehetne lekapcsolni?


2021. aug. 25. 16:23
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
93%
Én 37 éves nő vagyok, s nekem sincs gyerekem. Tanár létemre meg is kaptam 4 évvel ezelőtt egy diákomtól, hogy az anyja azt mondta, hogy vénlány vagyok. Aztán egy etnikum nő is mondta, hogy "selejtes" vagyok, mert nincs családom. Csúnya, amit mondok, de le kell kakilni az ilyen véleményeket. Nem muszáj mindenkinek szaporodnia. A nevelőintézetek sem lennének tele elhagyott gyerekekkel, ha több olyan ember lenne, akinek van annyi önkritikája, hogy belássa, neki nem való gyerek, mert nincs meg az anyagi háttere, mentális zavara van vagy éppen szenvedélybeteg. Leggyakoribb okai ezek annak, ha valaki nem alkalmas a gyereknevelésre.
2021. aug. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
87%
21. vagyok. Mielőtt bárki lepontoz, nem vagyok mélymagyar, mert részben szlovák vagyok.
2021. aug. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
32%

Mennyire komoly ez a kapcsolat?

Szemét a bátyád de alsó hangon igaza van.

28 az még nem idős és nem is elveszett. Viszont ilyen korban, a nőknek legalább is, érdemes komoly párkapcsolatot keresni vagy ha abban vannak az úgy príma. Nem azt mondom, 30 felett sincs elveszve semmi de akkortól már minden jajveszékelt rohanás. Keresni megfelelő párt, kipróbálni, időben közös gyereket vállalni. Az óra kattog. 30 felett már nehezebb gyermeket nemzeni és a férfiválaszték főleg a késő 30-as, 40-50-es korosztályból fog jönni és az igaz hogy a jókat ha maradt még ebből a korosztályból, hamar elkapkodják.

Nem azt mondom hogy nincs de vagy mentális problémáik vannak, vagy hűtlenek, vagy pedig valamit hoznak magukkal (pl. a gyerekeiket)

2021. aug. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%
23, honnan tudod hogy egyáltalán akar gyereket? És ha pont leszarja a kattogó órát akkor mi van?
2021. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
100%

Jajj ezt mennyiszer hallottam mostanában... 22 leszek, és most nyáron az összes volt osztálytársam közül egy hete, hogy megházasodott a HUSZADIK. Mégis kapom a fejemhez szülő vagy nagyszülő által, hogy mégis miért nincsen gyerekem, s stabil normális párkapcsolatom, mint ahogyan más xy fent említettnek (sokakat ismer a rokonság).


De ahogy látom, nem vagyol elkésve...

2021. aug. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
15%

Sokan csak nem gondolnak bele de attól még ott van. Én csak reálisan akarom kezelni az ügyet. Nem mutogatok senkire csak elmondtam amit elakartam mondani.

Mindenkinek a saját dolga hogy hogy éli az életét de akkor legalább legyen tisztában a döntései következményeivel.

Az a nő aki 38-40 évesen jön rá hogy hohó most meggondoltam magam és mégis családot akarok alapítani az ott lesz ahol a part szakad szóval mindenki gondolja át alaposan hogy hogy akar dönteni mert ahogy kifogy a lehetőségekből az egy olyan állapot amiben nem szeretné találni magát.

2021. aug. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
3%
22 az még nem para. De 26-tól felfele már illik komoly kapcsolat után keresni.
2021. aug. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
28%

15: "Fialni az is tud..."


Attól, hogy téged kutyául neveltek, még nonszensz, hogy mindenkit beskatulyázol így. Sajnálom, hogy így volt, de attól még a gyereknevelés a legfelelősségteljesebb és a legtöbb örömet adó feladat. Sokkal komolyabb teljesítmény jól felnevelni egy gyereket, mint pl építeni a mosogató vagy szalagmunkás karriert NYE-ban, vagy kulizni itthon. Nagy hiba, hogy mindent ebben mértek. Ilyen erővel a hegyi mentőknek is a szemére lehetne hányni, hogy menteni a bernáthegyi is tud.

Nagy hülyeség ez, még az ész nélkül szaporodó cállampolgátokra megértem, ha rávetitek, de mindenkire...

Ja, és mielőtt le ősmamiznátok, férfi vagyok és diplomás, valamint vállakozó.

2021. aug. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
88%
Tudod, azzal nincs gondom ha valaki gyereket akar. Azzal van bajom ha az ilyen szemében hulladék akinek nem hiányzik egy kölyök a nyakáról- mert hát mi más lehetne az ember életcélja az ilyen söpredék szerint, mint hogy kipottyantson egy kölköt? Attól hogy ő nem képes ennél többre, más még választhat másmilyen életet, és bizony lehet gyerekmentesen is értékes, boldog élete.
2021. aug. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%
26, örökbefogadás is létezik.
2021. aug. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!