Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sógornőm 40 éves Se...

A sógornőm 40 éves Se kutyája se macskája. A szüleivel él. Igazából barátja sem volt még mert senki sem megfelelő számára. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A mi családi életünkbe üti folyamatosan az orrát. Nagyon okosnak képzeli magát. Kérés nélkül tevékenykedik a mi udvarunkon, a mi házunkban. Szo szerint mindenhol és mindig ott van. Meg akarja mondani hogy hogy neveljük a gyerekeinket holott neki egy sincs. Lassan csak az ágyba is befejezik közénk. Ha a férjemmel eltölt 1-2orat utána nem szól hozzám. Nagyon durván nyomja. Megkértuk már hogy ne segítsen. Elmondtuk hogy nem kérünk a segítségébol. Oda se kell jönni. Ennek ellenére jön, folyamatosan. Nem hagy bennünket élni. És én vagyok a rossz mert én nemet merek neki mondani. És amiben nincs igaza azt is megmondom. Anyósom aposom és a férjem szerint egy zseni, szó szerint mindent tud. És fogadjan el hogy neki nem lehet nemet mondani. Na a én meg úgy gondolom hogy teljesen meg én sem vagyok hülye. Egyszerűen már nem tudom hogy hogyan állítsam le mert a családomat már szetzuzza.
2021. aug. 24. 20:06
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
40%

"Beszél a férjeddel 1-2 órát, és utána nem szól hozzád? A férjed? Hát hallod, az első ilyen alkalomnál levettem volna a gyűrűt az ujjamról, aztán megmondtam volna, hogy vegye feleségül a tesókáját."


Szerintem itt nem arról van szó, hogy a sógornő a kérdező ellen fordítaná a férjét, valószínű, hogy csak annyit beszél, hogy az ember igényli utána a pár óra csendet. Nekünk is van ilyen rokonunk, akit ki kell pihenni, de ritkán látjuk.

2021. aug. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!