Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sógornőm 40 éves Se...

A sógornőm 40 éves Se kutyája se macskája. A szüleivel él. Igazából barátja sem volt még mert senki sem megfelelő számára. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A mi családi életünkbe üti folyamatosan az orrát. Nagyon okosnak képzeli magát. Kérés nélkül tevékenykedik a mi udvarunkon, a mi házunkban. Szo szerint mindenhol és mindig ott van. Meg akarja mondani hogy hogy neveljük a gyerekeinket holott neki egy sincs. Lassan csak az ágyba is befejezik közénk. Ha a férjemmel eltölt 1-2orat utána nem szól hozzám. Nagyon durván nyomja. Megkértuk már hogy ne segítsen. Elmondtuk hogy nem kérünk a segítségébol. Oda se kell jönni. Ennek ellenére jön, folyamatosan. Nem hagy bennünket élni. És én vagyok a rossz mert én nemet merek neki mondani. És amiben nincs igaza azt is megmondom. Anyósom aposom és a férjem szerint egy zseni, szó szerint mindent tud. És fogadjan el hogy neki nem lehet nemet mondani. Na a én meg úgy gondolom hogy teljesen meg én sem vagyok hülye. Egyszerűen már nem tudom hogy hogyan állítsam le mert a családomat már szetzuzza.
2021. aug. 24. 20:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%

Veletek el? Nem? Akkor mindent bezarni, kulcsot elvenni tole, ha van, telefont nem felvenni, aztan csokolom.

Ja, hogy a ferjed nem ved meg es szerinte ez igy normalis? Hat az szar ugy. Nalam valook.

2021. aug. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
71%

Lehet hogy autista szegény? Vagy valami magasan funkcionáló típus.

Az magyarázat lehet arra hogy mért nem lett sose élettársa.

Most meg hogy idősödik most meg vágyik a társaságra de ezt nehéz összegyeztettni.

Szabj neki határokat. Ne engedd neki hogy olyan dolgokat tegyen amit már nem tudsz megtűrni-elnézni.

2021. aug. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
83%

El tudom képzelni, nagyon sajnálom a helyzeted...

Talán működhetne egy négyszemközti, indulatoktól mentes, teljesen őszinte "vallomás" a részedről. Ha kell, hazudj a javára. Pl te szereted a férjed családját, ugyanannyira, mint a magányt. Számodra ez kellemetlen, hogy más ember van az otthonodban, bár nagyon kedveled, de nem érzed igazán otthon magad így szeretnél rendszert vinni a kéretlen látogatásaiba, szépen kéred, korlátozza heti egyre a telalkozasok számát.

Okosan talán így lehetne egy magányos ember lelkére hatni.


Mondjuk én nem ezt tenném, valószínűleg elküldeném a halál rolytos... Legvégső esetben pesig, ahogy az első válaszoló irta, ultimátum a férjnek, majd válás.

De nem azt veszem le a szavaidból, hogy ez számodra opció lenne.

2021. aug. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
90%
Istenem, hogy írhattam így le, rojtos, bocsánat.
2021. aug. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell ezen mit szépítgetni, az igazság fáj, és sokszor durva. De ez nem mūködhet így, ezt meg fogadja el.
2021. aug. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
86%
Ha a férjed őt választja a te ellenedben, akkor a házasságotoknak annyi. A férjed nélkül egyedül nem tudod megoldani. Én biztos válnék. Ahol itt van ellentét köztetek, van ott több is! Ideje a csontvázaknak kihullaniuk a szekrényből!
2021. aug. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
57%

Ó nemár! Mit uszítjátok szegényt?

A férj szereti a húgát mert testvérek. Ebben mi a bűn?

Kérdező: beszélj a sógornőddel is meg a férjeddel is hogy ez nem lesz így oké mert nem fogod hosszútávon idegileg.

Ne azt mond neki hogy ezentúl sosem jöhet hanem mondjuk hetente 1x-2x és csakis 1 órára. Ez egy példa volt, a feltételeket neked kell kitalálnod.

Ne engedj belőle és ennyi.

2021. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
91%
Beszéld meg a férjeddel és cseréltessetek zárat, amihez ne kapjon kulcsot. Másként nem fog menni.
2021. aug. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
76%
nem megbeszėlni kell hanem ha kell helyre rakni ha szép szó nem hasznål akkor kemėnyebben ės fėrjednek is mond meg nyomatėkosan hogy huga sajåt lakåsåban parancsolgason,ti lakåsotokban te ės kizårolag fėrjed szava döntö.
2021. aug. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
91%
Megbeszéled a férjeddel, hogy ez nem jó, ez mindennek az alapja! Ha vele nem születik megegyezés örökké a nyakadra fog járni. Onnantól kezdve meg a váláson gondolkozhatsz.
2021. aug. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!