Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemény? Normális az ilyen?

Vélemény? Normális az ilyen?

Figyelt kérdés
Na szóval az a helyzet hogy van egy barátom, aki azt vallja magáról hogy homoszexuális. Az a baja hogy nem hiszek neki. Van rá okom mivel jó pár éve ismerem és soha egyetlen büdös szóval nem említett nekem ilyet hogy ferde hajlamai vannak pedig elég bizalmas viszonyban vagyunk. Azt mondja hogy erre az egészre most jött rá nem rég. De az a bökkenő, hogy azóta tart ez a mániája amióta "megismerte" Adam Lambert-et akiről ugye tudni kell hogy homoszexuális. És ez a barátom belevette a fejébe hogy ő meleg.Nem hiszek neki, mert voltak már ilyen beteges rajongásai nem is egyszer. Most ezért pikkel rám mert én megmondom a véleményem és állítja hogy nincs igazam. Nem azt mondtam hogy igazam van, hanem azt hogy gondolkodjon el azon amit mondtam. Ja és azt mondta hogy aki homoszexuális, az úgy is született. Szerintetek? Komolyan mondja vagy csak beteges rajongó? Normális az ilyen? Bocsi ha hosszú lett, de kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2010. aug. 29. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha csak rajongasrol van szo, akkor elobb utobb "elmulik". Es igen, vannak egyenek akikben megvan a homoszexualitasra valo hajlam es ez szuletesuktol fogva bennuk van, aztan attol fuggoen hogy milyen hatasok erik mig felno, lesz belole meleg.

Haverod hany eves?

2010. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha erre az Adam lambertre feláll neki, akkor tényleg homoszexuális. Ha nem áll fel neki, akkor nem az.


A homoszexuális ugyanis azt jelenti, hogy az illető az azonos neműekre izgul fel szexuálisan.

2010. aug. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
17 éves.
2010. aug. 29. 21:23
 4/5 anonim ***** válasza:

veled van a gond, hogy a saját haverodat nem tudod elfogadni...

meg alapból a melegeket sem. gondolok itt arra, hogy "ferde hajlam"-ként emlegetted a dolgot..

ez így megy, mindenki tizenéves korában kezd kifejlődni, szexuális irányban, és akkor egyes emberek rájönnek hogy a saját nemükhöz vonzódnak.

(egyébként ha fiú létére képes a beteges rajongásra - mivel ez általában a lányok reszortja- akkor hihetsz neki..)

2010. aug. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az utolsóval egyetértek! És ne ítéld el ezért!


Úgy gondolom hogy Adam Lambert egy olyan ember aki azt hirdeti hogy fogadjuk el saját magunkat és ne legyünk előítéletesek! Lehet hogy pont az ő hatására jött rá a haverod hogy ő a fiúkat szereti:)

2010. okt. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!