Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha életképtelen vagyok kár is...

Ha életképtelen vagyok kár is élnem?

Figyelt kérdés

Normális válaszokat kérek, nem pedig beszólogatásokat.

Egyszerűen én sosem voltam egy ügyes, talpraesett ember, mint az emberek többsége, akikre irigykedtem mindig is. Mindig voltak gátlások bennem. Régen is ha az iskolában megbántottak sosem szóltam vissza. Habár jó tanuló voltam, még sem mentem sosem tovább tanulni, így csak egy szakmám van. A szüleim szerint sem állnám meg sose a helyem az életben. Ha a munkára gondolok, igen szeretnék dolgozni, de gyomorgörcsöm is van tőle, de az emberek miatt.

Én sose az az ember voltam, akit csak úgy megkedveltek. Habár már volt munkám, de az közmunka. Most a koronavírus óta semmi. Van egy barátom, de még ő is különb annyival tőlem, hogy legalább neki még most is van munkája, és dolgozik. Azt mondja így nem lehet velem semmit sem tervezni, még hitelt felvenni sem tudnánk. Egy fél éve vagyunk együtt. Azt mondta másoknak már ennyi idősen (28 évesen) már gyerekük van. Ha albérletbe megyünk és meglátja milyen életképtelen vagyok, el fog hagyni az biztos, ha összeköltöznénk egy megyeszékhelyen, és ott se felelnék meg egy munkára sem.


2021. aug. 13. 19:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Értékes a léted!
2021. aug. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
88%
Aki életképtelen, az meg sem születik. Aki megszületett és még az iskolában sem bizonyult hülyének, az inkább szociális fóbiával szenvedhet és talán az őt körülvevő közeg sem volt megfelelő ahhoz, hogy segítse a benne levő képességek felszínre kerülését és a személyiség normális megjelenését. És hát valóban, az emberi lustaság és kényelmesség sokszor képes eluralkodni az egész emberen.
2021. aug. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
15%
Nem fog elhagyni a barátod, sőt harcolni fog a kegyeidért, mert nagyon értékes vagy. :)
2021. aug. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
4%

Hitelt felvenni?

Ennyi idősen gyerek?

Minek?

Maradi gondolkodásra vall.

2021. aug. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
74%
7, veled ellentétben a kérdező 28, eddig csak közmunkás volt, és nem is akar dolgozni.
2021. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
67%
Igen.
2021. aug. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát picit össze kéne szedned magad. Jól tanultál - nem lehetsz hülye. Van pasid - nem lehetsz ronda. Fiatal vagy - előtted az élet. Ezek adjanak erőt. Próbálj olyan munkakört találni, ahol keveset kell emberekkel foglalkoznod, mer igazából emberfóbiás vagy kicsit. Sebaj, van egy csomó ilyen ember, meg csomó munkakör is. Találd ki, miben éreznéd jól magad és készülj rá, tanulj rá.
2021. aug. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
arra nem gondoltál hogy változtass magadon? szerinted mindenki úgy pottyant ki az anyjából, hogy egyből kész volt a felnőtt életre? ugyanmár. mindenkinek gyomorgörcse volt az első munkahelyén. mindenki stresszelt mikor kirepült a szülői házból. csak a többség nem futamodott meg az első nehézség után, veled ellentétben. ezen kéne változtatnod. tudom, nem egyszerű, de ki mondta hogy annak kéne lennie? semmit se egyszerű először, egyedül csinálni.
2021. aug. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ments meg a menhelyről egy kutyát, akkor már volt értelme az életednek.
2021. aug. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

7-es en is ilyen cipőben járok:p

Még a kajàlás miatti lecseszés is megvolt. Meg az egész jó békénhagyós irodai takarítás:)


34n

2021. aug. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!