Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem nagyon rosszul esik,...

Nekem nagyon rosszul esik, hogy a barátom olyan sok lánnyal volt már együtt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ő 18, én 16 vagyok.

Ő volt már kb 40 csajjal, minddel lefeküdt :S

Nekem nincs sok önbizalmam, ezért pl szex közbe is eszembe jut, hogy úristen, mennyivel jobb csajokkal lehetett előttem. :S (elég csúnya vagyok...) Ilyenkor kb a kedvem is elmegy mindentől :(

Tudom, hogy nem csalna meg, szeretjük egymást nagyon, ez az 1 dolog van, ami nem tökéletes...


16/L


2010. aug. 28. 21:20
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
62%

Ha szeretitek egymást, akkor az számít és nem az előélete. Végülis nem volt bűnöző, nem csinált semmi rosszat :P

Ha szeret téged, ez neked miért nem elég?

Ne akard a srácot visszamenőlegesen is BIRTOKOLNI! Bár tudom, hogy a nők képtelenek túllépni a birtoklásmániájukon.

2010. aug. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
88%
Minek vigasztalgasson? Veled van, nem?
2010. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
94%
Két 88%-os válaszoló van,az utolsó nem én vagyok.De abban egyetértek vele,hogy menj orvoshoz,mert a drog és a sok alkalmi partner a legjobb táp talaja a HIV vírusnak.Azért írtam,hogy mindketten menjetek,mert,ha téged MÉG nem fertőzött meg,de ő esetleg tényleg beteg,akkor csak idő kérdése,hogy te is megkapd!Úgyhogy rángasd el magaddal,hogy megnyugodhassatok legalább ezen a téren.
2010. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:
Ha ő is fertőzött, akkor én is. 1 hónapja gumi nélkül szexelünk..
2010. aug. 28. 21:58
 35/49 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem te megérdemled hogy egy ilyen pasi jusson neked, mivel te magad mondod hogy ronda vagy. Könnyen előfordulhat hogy pont a rondaságot miatt, és a naivitásod miatt részesített előnybe téged, mert ahogy igy kiolvastam, volt egy szerelmi csalódása amit annyira nem tudott kiheverni hogy más lányok ágyába esett be. Te pont ideális vagy, kedves, mindent megcsinálsz neki és mivel saját bevallásod szerint szép sem vagy, pont jó vagy, mert úgy véli csak az övé lehetsz , másnak nem kellesz így, ezt el is fogja hitetni veled. Egy darabig jártok még aztán meg megváltoztok. Te kinőiesedsz és észreveszel más pasikat is, ő meg megkomolyodik.
2010. aug. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
61%

Az már a múlt!!!

Lehet, hogy csak kereste az igazit, és most találta meg a személyedben.


Nem az számít hogy hány emberrel feküdt le, hanem az, hogy téged személy szerint imád e, és hogy el tudja e képzelni veled a jövőjét :)


De ha te megundorodsz tőle amiatt, mert más csajokkal is volt előtted, akkor te vagy az, aki nem szereti őt :(

2010. aug. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:

Az a szerelmi csalódása is én voltam... -.-

De nem ezért kezdett drogozni, sokkal komolyabb problémák miatt.

Gáz, hogy ilyennek tűnök a kérdésem alapján (amilyennek leírtál), mert nem ez van. Ő is tudja jól, hogy hajtanak rám páran... Amúgy csak szerintem nem vagyok szép :/

A válaszod teljesen értelmetlen volt.

2010. aug. 28. 22:18
 38/49 A kérdező kommentje:

Én tényleg nagyon szeretem, nélküle nem ugyanolyan az életem.. (2 éve is jártunk, nélküle szörnyű volt :( )

Neked köszi a választ :)

2010. aug. 28. 22:19
 39/49 anonim ***** válasza:
70%
22.08 vagyok, bocs akkor ez igy már más, de akkor meg: ne aggódj és TARTSD MAGAD SZÉPNEK! :-)
2010. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:

Köszi, és bocsi hogy leszóltalak... :)

De nehéz annak látnom magam, sokszor azon kattog az agyam, hogy mennyivel jobb csajokkal volt.. :/ Ez nagyon lerombolta az önbizalmam

2010. aug. 28. 22:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!