Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem nagyon rosszul esik,...

Nekem nagyon rosszul esik, hogy a barátom olyan sok lánnyal volt már együtt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ő 18, én 16 vagyok.

Ő volt már kb 40 csajjal, minddel lefeküdt :S

Nekem nincs sok önbizalmam, ezért pl szex közbe is eszembe jut, hogy úristen, mennyivel jobb csajokkal lehetett előttem. :S (elég csúnya vagyok...) Ilyenkor kb a kedvem is elmegy mindentől :(

Tudom, hogy nem csalna meg, szeretjük egymást nagyon, ez az 1 dolog van, ami nem tökéletes...


16/L


2010. aug. 28. 21:20
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
95%

" elég illuminált állapotban"


Szerinted mire emlékszik azokból az éjszakákból? Lehet,hogy a csajra sem,nemhogy arra,hogy volt-e óvszer vagy sem.Másrészt azt írtad szinte minden éjjel mással volt.Szerinted hány óvszer volt nála akkoriban.Egy karton a kocsiban,nem hiszem.Szóval ez ne nyugtasson meg,tényleg menjetek orvoshoz mindketten,ez nem játék!

2010. aug. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem is vág fel, akkor sincs semmi probléma, mert tényleg téged választott. Ha azt mondod csúnya is vagy (bár lehet, csak az önbizalmad kicsi), akkor is... A belső tulajdonságaid miatt Téged választott :)
2010. aug. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:

Ha olyan állapotban tudott arra figyelni, hogy a tűt eltörje, és ne használja más, akkor ez is mehetett neki..

De lehet titokban elmegyek egy anonim HÍV szűrésre :S

2010. aug. 28. 21:44
 24/49 anonim ***** válasza:
90%
Drogozott is? Duplán huzás a dokihoz!!!!
2010. aug. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:
Illuminált állapot alatt nem az ivást értettem...
2010. aug. 28. 21:46
 26/49 anonim ***** válasza:
88%
"Eltörte a tűt, hogy más ne használhassa" azzonal rongyolj el egy HÍV tesztre, utána meg a nőgyógyászatra, és alaposan vizsgáltasd ki magad. Aztán mehetsz pszichológushoz is, hátha közösen megtaláljátok az okát annak, hogy miért kezdtél egy narkóssal, aki fűvel-fával szexelt.
2010. aug. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:

Hogy lehetsz ennyire felszínes? Én menjek még pszichológushoz, mikor neki voltak olyan gondjai, ami miatt drogokhoz nyúlt..

Légyszíves te többet ne válaszolj, nem vagyok kíváncsi a többi sértő válaszodra! Köszönöm!

2010. aug. 28. 21:48
 28/49 Prímás Lancelot ***** válasza:
100%

Szerintem tetováld a homlokodra a 41-es számot..


Mi mást tehetnél? visszautazol az időben?

2010. aug. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:
Kérek tőle sorszámot és bekereteztetem :D
2010. aug. 28. 21:53
 30/49 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy szűz pasit.
2010. aug. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!