Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem nagyon rosszul esik,...

Nekem nagyon rosszul esik, hogy a barátom olyan sok lánnyal volt már együtt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ő 18, én 16 vagyok.

Ő volt már kb 40 csajjal, minddel lefeküdt :S

Nekem nincs sok önbizalmam, ezért pl szex közbe is eszembe jut, hogy úristen, mennyivel jobb csajokkal lehetett előttem. :S (elég csúnya vagyok...) Ilyenkor kb a kedvem is elmegy mindentől :(

Tudom, hogy nem csalna meg, szeretjük egymást nagyon, ez az 1 dolog van, ami nem tökéletes...


16/L


2010. aug. 28. 21:20
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
96%

18 évesen 40 lány,akivel le is feküdt? KIZÁRT!Elötted akar felvágni,ha volt is szexuális kapcsolata,ennyire azért nem lehet tapasztalata.Ráadásul erre a helyében nem is lennék büszke.Ahhoz,hogy 40 lánnyal legyen szinte havi váltásban kellene cserélnie a csajokat.Az pedig szánalmas és veszélyes is,ami a nemi betegségeket illeti.

Ne beszéld be magadnak,hogy ronda vagy és szar az ágyban,mert akkor az is leszel.Gondolj arra,hogy hány lánynak kellene a pasid,de ő veled akar lenni.Hidd el a fiúk nem szoktak szánalomból szexelni,pláne nem 18 évesen.Ha pedig nem csak szexpartnerek vagytok,hanem jártok is,azt pláne nem szoktak sajnálatból.

2010. aug. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:

Amúgy köszi mindenkinek a választ! :) Kicsit segítettek.

Tényleg nem hazudna, szinte minden este buliban volt, ott lefeküdt valakivel, elég illuminált állapotban.. És ő sem büszke rá.

2010. aug. 28. 21:31
 13/49 anonim ***** válasza:
82%

Nem véletlenül mondják azt, hogy aki nagyon sok csajjal/fiúval volt, annak utána nagyon nehezen lesz normális tartós kapcsolata.


Nem hiszek abban, hogy az emberek csak úgy megváltoztnak. Eddig csak úgy falta a csajokat (40csaj az azért nem kevés), miért állna le. Sajnálom, hogy épp egy ilyen pasit kellett kifognod.

2010. aug. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:
100%, hogy sosem csalna meg!
2010. aug. 28. 21:35
 15/49 A kérdező kommentje:
Ráadásul már nem is jár ilyen bulikba, és leállt a szenvedélyeivel is..
2010. aug. 28. 21:35
 16/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem ijesztgetni akarlak,de menjetek el orvoshoz mindketten és vizsgáltassátok ki magatokat,hogy nem-e lettetek HIV fertőzöttek.Ha valakinek ilyen sok alkalmi partnere volt és ezt mind részegen hozta össze,ott kétlem,hogy az óvszer volt az első,amire figyeltek.Szóval nagyon nem ártana tudni,hogy nem vagytok-e betegek.
2010. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:

Ettől már én is paráztam.. :$ A számba rágta, hogy mindig védekezett...

Ez a másik, ami olyan izé.. Ki tudja belőve milyen herpeszes vagy gombás csajjal feküdt le.. Jó, védekezett, de az a csaj a szájába vette azt, amit én is szoktam.. :SSS

2010. aug. 28. 21:37
 18/49 A kérdező kommentje:
Biztos úgy tűnik, hogy vakon megbízok benne, és naiv vagyok, de ez nem igaz. A szemembe sose hazudna, ebbe biztos vagyok.
2010. aug. 28. 21:39
 19/49 anonim ***** válasza:
95%
akkor minek jöttél össze vele?a másik meg ne haragudj de ne legyél naiv h nálad megáll.főleg nem 18 évesen.
2010. aug. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:

Hol írtam én olyat, hogy örökké együtt leszünk, és leszek a felesége, a gyerekei anyja?...

Azért jöttünk össze, mert nagyon szeretjük egymást.

De tudtommal nem ez volt a kérdés...

2010. aug. 28. 21:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!