Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom nagyon megnézi a...

Barátom nagyon megnézi a nőket, ha ott vagyok mellette képes is megfordulni megnézni a fenekét is! Alig volt barátnője én vagyok a 2. ,3 éve vagyunk már együtt, de nagyon rosszul esik, hiába mondom el neki, de bizti nem csalt még meg! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 11:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagy biztos,hogy nem csalt még meg?

A bátyám(aki 26 éves) akkor nézi meg a nőket a barátnője mellett(akkor is,ha ott a barátnője)ha nem szereti igazán.

Amikor a bátyám barátnője mellett is megnézi,akkor biztos,hogy már megcsalta.(nekünk,a családjának elmondja)

De ha tényleg nem csalt még meg,akkor kérdezd meg tőle,hogy miért csinálja ezt.

2009. aug. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nézd meg te is a nőket, hátha észbekap.
2009. aug. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan tudod szerintem Te is, hogy mit kell(lene) csinálni. Abban pedig ne bízz SOHA hogy nem csaltak meg. Lehet, hogy genetikailag ilyen, lehet, hogy egyszerűen csak bunkó.
2009. aug. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
69%

Mi a barátommal fél éve vagyunk együtt. Ő is megnézi a nőket, nem annyira feltűnően, de én mindig észreveszem, és ez épp elég! Sőt még azt is megmondja, ha valaki szerinte jól néz ki! Eleinte zavart, de most már kezdek beletörődni, hogy Ő ilyen! Nem is olyan régen azt mondta nekem, hogy megszokta nézni a lányokat, nőket, de soha nem csalna meg, és nem is fog, mert engem szeret!

Jól esett hallani, és továbbra is megbízok benne!

De szerintem az a legfontosabb, hogy beszéljetek róla. Mondd el a párodnak, hogy Téged mennyire zavar, és próbáljon meg rajta változtatni. Ha igazán szeret, megteszi! Hidd el!

2009. aug. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom elképzelni, hogyha valaki igazán szeret vkit...akkor mért kell másokat is megnézni. Az igaz szerelem azt jelenti, hogy a másiknak csak te létezel a világon...ha az illető másfelé kacsingat az régen rossz.
2009. aug. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem a párunk hűséget fogad nekünk, nem pedig vakságot..addig örülj, míg csak nézelődik. És nézelődj te is! ;)
2009. aug. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
Én meg szoktam nézni a jó pasikat (bár elég ritkán tetszik meg valaki, de akkor nagyon felvillan a szemem:D) és szólok is az uramnak, hogy tetszik az a valaki, de ha jó nőt látok az utcán, akkor is szólok uramnak, hogy nézze meg, nehogy kimaradjon egy élményből:D
2009. aug. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb bajod.
2009. aug. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
áááá enyém is volt h utána fordult, de poénból. szal először magamra vettem, de röhögősre fogta. és igaz, hűséget nem vakságot, de beszélj azért vele :)
2009. aug. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom nem szokta annyira megnézni a nőket, viszont nem hunnya be a szemét! Bevallom, én is megnézem a joképű pasikat :) Attol, hogy le vagyunk kötelezve, attol még nem vakulunk meg :)) nézni azért csak szabad :)
2009. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!