Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom nagyon megnézi a...

Barátom nagyon megnézi a nőket, ha ott vagyok mellette képes is megfordulni megnézni a fenekét is! Alig volt barátnője én vagyok a 2. ,3 éve vagyunk már együtt, de nagyon rosszul esik, hiába mondom el neki, de bizti nem csalt még meg! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 11:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Annyira utálom ezt a "hűséget, nem vakságot fogadtunk" dumát. Csajok! És a tisztelet?? Hát nem lealázás az, ha a pasid utánafordul egy nőnek, és esetleg még az előbbi kis szlogent is hozzáfűzi? Elég sokat vagyok úton, általában férfikollégák társaságában. Még ők sem nézik meg így a nőket, pedig nekünk aztán tényleg semmi közünk egymáshoz. Tiszteletlenség, és bunkóság.
2009. aug. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%
bunko paraszt aki ezt csinalja a baratnojevel....undorito,nekem is az elejen egy parszor ezt csinalta a pasim, es irtora szarul esett,hogy amint elvaltak utjaink az utcan, vagy barmerre,o mar egy pillanat mulva masnak a p*csajat nezte....es utana fordult masoknak, en meg ot figyeltem en marha,o meg mar mas se*get bamulta....hulye pasik
2009. aug. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
elozo voltam, szerintem beszeld meg vele, ha ezen nem valtoztat akkor kiadod az utjat, es nehogy azt higgye mar,hogy mas ezt elfogja turni,vagy hogy egyaltalan kell majd vaalkinek igy, ugyhogy gondolja jol at mit csinal....
2009. aug. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
mint korábban írtam, nem értem mért kell ezt csinálni. Engem ez a reakció arra emlékeztet, hogy az illető azért néz meg másokat, hátha talál "jobbat" annál mint aki mellette van. Persze sokan ezt rögtön letagadják, hogy ááá dehogy is, de szerintem mélyen legbelül ez a magyarázat (amit esetleg ők sem tudnak, csak a késztetést érzik). És igenis ha igazán szeretsz vkit, akkor vak vagy és csak őt látod. Az összes többi pi*sa/pasi elmehet a f**ébe...
2009. aug. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!