Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » ELvették minden pénzem mit...

ELvették minden pénzem mit csináljak?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok amikor leérettségiztem gimibe anyukámék mondtáák mennyek el dolgozni!Először nem akartam de az egyik ismerősőm által sikerült elhelyezkednem egy boltba!Már az első fizetésemet mikor megkaptam anyuék mondták adjak oda 50 ezer forintot a kajára meg mindenre nekem maradt 20 amiből a netet nekem kell fieztni meg most elkezdtem egy sulit annak a részleteit de, anyu nem enged az 50 ezerből a maradék pénzből még a kajámat is nekem kell vennem mert, azt mondja a munkahelyemre ne vigyek kaját mert kiröhögnek vegyem meg ott meg hasonlók meg ha jön a barátom akkor kell vennem ropit meg ilyesmit mert anyu nem engedi meg hogy az ővéből kináljam őt meg. De, nem értem miért kérnek tőlem ilyet mikor apukámnak vállalkozása van ami jól is megy anyukám meg itthon döglik egész nap. Teljesen elvagyok kenődve. Pl most arra nincs pénzem, hogy feltötlsem a telefonom amin ingyen dumálunk a barátommal!Senkire nem számíthatok peddig én senkit nem bántottam meg soha!Most már arra nincs pénzem hogy kaját vegyek magamnak és mire haza jöttem még a hütő is üres volt!Annyira rossz nem tudom mit tegyek van valami ötletek????
2010. aug. 28. 21:01
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Legalább kiegyensúlyozottabb leszel:) Meg jobban be tudod osztani a pénzt, és nem veszi el senki.

Ha szeret, elfogad így, és támogatni fog.

Ha nem, akkor meg legalább kiderült...:(


Majd írd meg, hogy mire jutottál, érdekel:) És fel a fejjel, és intézd:)

2010. aug. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Nem értem mi történt a szülőkkel manapság??!! Ne menj továbbtanulni, inkább dolgozz, de a pénzt add le, hogy én otthon lógassam a lábam, de ha nem tetszik, akkor takarodj, mert én vagyok az anyád?! :((( Nagyon sajnállak!


Nézd át a lehetőségeidet:


- barátodhoz költözni, ha már az anyukája is azt mondta, hogy nyugodtan

- egy szobát keresni a városban


Vagy továbbra is ebben maradsz, amiben most vagy, de pár év múlva idegbeteg leszel és azon gondolkozol majd, hogyan intézd el anyukádat.


Két kérdés merült fel bennem. Mi van, ha nem adod le a pénzt? Mi a helyzet apukáddal? Ő sem véd meg?

2010. aug. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:
Apukám ő sem védd meg, ezt már probáltam, hogy nem adom le a pénzt de, addig nem hagyott békén anyukám. Szeretnék minden tervem az, hogy elmennyek itthonról csak igy nehéz albértletbe, hogy nincs megtakarított pénzem, mert sok helyen kérnek előleget! Apu az anyu mellett áll szerintem 3 tesóm van anyu mindig azt csinálja hogy szül egy gyereket ha elkelene menni neki melózni a barátomat nem is kedveli mert, megmondta neki hogy egy büdős k..va meg hogy ilyet egy normális ember nem csinál és ezért anyu nagyon utálja meg mindig beolvas neki. Mikor egyszer össze veszett anyuval akkor mondta pakoljak költözzek hozzájuk de, akkor nem akartam mert még anyukája nem tudott róla. De, most már szívesen mennék.Most amúgy az anyu a 1 éves tesómmal van itthon meg van egy 4,5 éves meg egy idősebb kicsivel.
2010. aug. 29. 17:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!