Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » ELvették minden pénzem mit...

ELvették minden pénzem mit csináljak?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok amikor leérettségiztem gimibe anyukámék mondtáák mennyek el dolgozni!Először nem akartam de az egyik ismerősőm által sikerült elhelyezkednem egy boltba!Már az első fizetésemet mikor megkaptam anyuék mondták adjak oda 50 ezer forintot a kajára meg mindenre nekem maradt 20 amiből a netet nekem kell fieztni meg most elkezdtem egy sulit annak a részleteit de, anyu nem enged az 50 ezerből a maradék pénzből még a kajámat is nekem kell vennem mert, azt mondja a munkahelyemre ne vigyek kaját mert kiröhögnek vegyem meg ott meg hasonlók meg ha jön a barátom akkor kell vennem ropit meg ilyesmit mert anyu nem engedi meg hogy az ővéből kináljam őt meg. De, nem értem miért kérnek tőlem ilyet mikor apukámnak vállalkozása van ami jól is megy anyukám meg itthon döglik egész nap. Teljesen elvagyok kenődve. Pl most arra nincs pénzem, hogy feltötlsem a telefonom amin ingyen dumálunk a barátommal!Senkire nem számíthatok peddig én senkit nem bántottam meg soha!Most már arra nincs pénzem hogy kaját vegyek magamnak és mire haza jöttem még a hütő is üres volt!Annyira rossz nem tudom mit tegyek van valami ötletek????
2010. aug. 28. 21:01
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj albérletbe :S

Huh én a te helyedbe ezt tenném. Hidd el csak is jobb lenne.

2010. aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
én mindenképp elköltöznék.
2010. aug. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Szabadulj meg anyádtól és nem küldj neki pénzt, éljen meg a saját lábán.
2010. aug. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindenképpen elköltöznék, mert sokkal nyugodtabb életed lehetne, és még jobban is kijönnél. Tudnád hova megy el a pénzed.:S
2010. aug. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Elaakarok menni albérletbe csak egyedül nem merek. A barátomnak meg félek ilyenről dumálni tudja hogy, telora sincs pénzem, hogy feltötlsem de, nem mondta hogy feltölti. Tesom meg kiröhög ha megszámolom az apró pénzem nem tudom honnét tudnék pénzt szerezni de, eddig a barátom tartotta bennem a lelket igy meg egyedül érzem magam nagyon
2010. aug. 28. 21:09
 6/43 anonim ***** válasza:
78%

Ne hallgass anyudra.Nyugodtan vigyél kaját a munkahelyedre, az emberek 60%-a azt teszi, hidd el.

Otthon besegítesz a házimunkába?

Bár ha anyud otthon van, akkor rá ér(ne) szerintem.Elég sok az 50 e ft.

2010. aug. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
A tesód mennyi idős?Dolgozik? Ő mennyi pénzt ad haza?
2010. aug. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
nagyon gonoszak veled :(( próbálj meg beszélni valahogyan kérd meg őket, s költözést nem tudom, de ilyen fiatalon nem egy leányálom neked sem :(
2010. aug. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy miért basznak így ki veled...
2010. aug. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

már nem vagy kiskorú szóval anyukádnak nincs joga elkérni a fizetésedet:S

amugy szerintem is költözz el onnan valahogy:S

2010. aug. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!