Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » ELvették minden pénzem mit...

ELvették minden pénzem mit csináljak?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok amikor leérettségiztem gimibe anyukámék mondtáák mennyek el dolgozni!Először nem akartam de az egyik ismerősőm által sikerült elhelyezkednem egy boltba!Már az első fizetésemet mikor megkaptam anyuék mondták adjak oda 50 ezer forintot a kajára meg mindenre nekem maradt 20 amiből a netet nekem kell fieztni meg most elkezdtem egy sulit annak a részleteit de, anyu nem enged az 50 ezerből a maradék pénzből még a kajámat is nekem kell vennem mert, azt mondja a munkahelyemre ne vigyek kaját mert kiröhögnek vegyem meg ott meg hasonlók meg ha jön a barátom akkor kell vennem ropit meg ilyesmit mert anyu nem engedi meg hogy az ővéből kináljam őt meg. De, nem értem miért kérnek tőlem ilyet mikor apukámnak vállalkozása van ami jól is megy anyukám meg itthon döglik egész nap. Teljesen elvagyok kenődve. Pl most arra nincs pénzem, hogy feltötlsem a telefonom amin ingyen dumálunk a barátommal!Senkire nem számíthatok peddig én senkit nem bántottam meg soha!Most már arra nincs pénzem hogy kaját vegyek magamnak és mire haza jöttem még a hütő is üres volt!Annyira rossz nem tudom mit tegyek van valami ötletek????
2010. aug. 28. 21:01
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

Attól h vki kitünű, nem jelenti azt, hogy nem tévedhet. Azt hiszem az ilyen hibák nem szúrják senki szemét...kivéve az olyanokét mint te. Tuti belehalnál ha nem szólhatnál le vkit....Szerintem itt sokkal nagyobb a problémája, mint a helyesírási hiba. Addig nem baj amíg el lehet olvasni!

És ha ugy veszed, hogy kamu kérdés, akkor menj tovább, keress valaki mást.

Bocsi az OFF-ért, bár már előzőleg írtam.:)

2010. aug. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az is elég kemény így anyukád részéről, hogy azt mondja, ez meg az nem ingyen van, és tőled pénzt kér, viszont azt írod, hogy ő nem dolgozik, mert nem vagytok rászorulva. Akkor ezek szerint neki mégis ingyen jár, neked viszont nem. Fura a hozzáállása.
2010. aug. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
én is mennék lakótársakkal, sokan laknak így ismerőseim nagyon jól megvannak. tuti nem adnék így pénzt ennek a parazítának már bocsi, nekem a full rezsim 30ezer 2főre, nehogymár akkor a te részed 50legyen mert ugye kaja sincs.
2010. aug. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a szüleid valójában azt akarják, hogy saját lábra állj, és légy független tőlük. Nagyon ügyes erős lánynak tünsz. Szerintem költözz el. Meg fogod tudni csinálni, sőt jobban boldogulsz majd, mint velük. Büszke leszel magadra. Én drukkolok.
2010. aug. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

Sok helyen adnak ki csak szobát, gondolom Veszprémben is van ilyen, sok egyetemista jár oda is.


Így nem lenne annyira vészes. 20ezred így is maradnak havonta, sőőőt, még több is.


Talpra esett lánynak tűnsz, lépj! Ne hagyd, hogy megkeserítsék az életed, és hogy mindened elvegyék. Ne tűrd tovább!!!

2010. aug. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%

Nézegettem, hogy Veszprémben milyen albik vannak, hát pl. egy ilyennel: [link] sokkal jobban járnál.

Ez is kevesebb (rezsivel együtt is), mint amit anyukád kér tőled [link]

És ez eddig a legolcsóbb, amit láttam [link]


Mondjuk persze én nem ismerem a várost, nem tudom, hogy melyik hely milyen környéken van, én csak az árakat látom. De nézd meg, hogy sokkal kevesebbért is tudsz lakni valahol, lehet, hogy tök jófej lakótársakkal.

2010. aug. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
olyan albit keress ahol pár lánnyal össze tudsz költözni,ha számlára kapod a fizetésed akkor adj egy le egy huszast,a többit meg hiába kérik,mond h egy hónap mulva elmnész. Apuddal nem tudsz beszélni?
2010. aug. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Szia. Én is veszprémi vagyok.Ha gondolod, majd körbekérdezhetem ismerősöket. Nem tudom merre szeretnél, de mindig vannak, akik keresnek albi társat. Ha hárman vagytok, akkor már három fele oszlik.Jár nektek napló? Annaka hátuljában minden nap benne vannak hogy albérlet.
2010. aug. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
2010. aug. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeket!Most megnézzem ezeket az oldalakat remélem találok valami olcsót!Igazából a barátom is mondta költözzek oda hozzájuk de, csak mondja és nem ugy hogy jobb lesz meg minden ha nem ha gondolom oda költözhetek de, ezt is csak néha mondja és így nem szeretnék. az anyukája meg mondja hogy őt nem zavarja meg ő mondta, hogy nyugodtan ha gondolom ő örülne neki meg ellenék meg ő se unatkozna 3 pasival de, a barátom erre se szól úgy nagyon semmit. De, nem fog lenézni, hogy egy szobát bérlek szerintetek?
2010. aug. 29. 16:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!