Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 12évet voltunk együtt a...

12évet voltunk együtt a férjemmel.3szór hagyott el, szabadságra vágyott. Külön vagyunk eltelt 2 év. Szeretne újra békülni,36éves vagyok. Kibékülnék vele akkor újra elhagyna? Szeretnék családot, félek hogy újra elmegy és itt maradok nélküle, gyerekkel

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 16:52
1 2 3 4
 31/38 anonim válasza:
Maradj azzal az emberrel akivel boldog vagy! Nem szabad feladni. Tudom, hogy sok volt a 12 év, de gondold át....
2010. aug. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
MONDTAM NEKI,VAGYIS KÉRTEM TŐLE ,HOGY HA KIBÉKÜLNÉNK AKKOR A LAKÁSA FELÉT SZERETNÉM HA RÁM ÍRATNÁ,AZÉRT MERT HA ESZÉBE JUTNA PÁR ÉV MÚLVA KILÉPNI.AKKOR NE KERÜLJEK AZ UTCÁRA,MIUTÁN NEKI felépítettük a lakását.neki nincs veszteni valója mert pár év múlva is biztos marad neki a lakása.
2010. aug. 28. 17:53
 33/38 A kérdező kommentje:
válasz az volt hogy nem íratná rám soha,majd vennénk hitelre másikat és az lehetne az enyém
2010. aug. 28. 17:54
 34/38 anonim ***** válasza:
Ha vennétek másikat és az a tiéd lenne, akkor nincs gond, mert akkor lesz sajátod, így neked is lesz neki is lesz, senkinek sem kell cuccolni, ha mégis gáz lesz, ő így nem volt gonosz. A hitelt mindketten fizetni fogjátok és a ház a tiéd lesz, valószínű pont az emlékek vagy a kötődés miatt nem íratná rád, ez nem elítélendő. Csak akkor kérd tőle, hogy máris kezdjétek el megvenni azt a lakást. Egyébként tényleg hiába íratná rád, örökség sosem lesz közös, kivéve ha neked ajándékozza. Szóval sokkal jobban jársz ha lesz egy sajátod.
2010. aug. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
vennénk másikat és az enyém lenne,ez rendben.hogy ha elhagy újra akkor gond van mert tudja hogy egyedül nem tudnám fizetni a havi törlesztés,sajnos nem keresek annyit hogy havi 70 törlesztés ,plusz rezsit kicsengessem egyedül.így elveszne a lakás.
2010. aug. 28. 18:09
 36/38 A kérdező kommentje:
MÉG VALAMI.FÉLEK ATTÓL,HOGY HA NEM MEGYEK VISSZA ÉS NEM TALÁLJA MEG A BOLDOGSÁGÁT AKKOR MI LESZ VELE,ÉS BOLDOGTALANNÁ TETTEM EGY EMBER ÉLETÉT.SZERETNÉM ÉS MEGNYUGVÁST ÉREZNÉNK ,ÉS AKKOR LEHETNÉK ÉN IS BOLDOG HA TUDOM ,HOGY Ő IS AZ VALAKIVEL.
2010. aug. 28. 18:15
 37/38 anonim ***** válasza:

Az vagyok aki a házassági szerződést javasoltam.

Felmerült itt az az érv, hogy amit én mondok, az nem házassági szerződés kategória. Oké. Lehet. De attól még másnéven lehet kötni ilyen megállapodást. Ma már mindenre lehet szerződést kötni. Csak kell 2 fél aki aláírja, meg 2 tanu. Mindegy minek nevezzük.


De mint olvasom, megpróbáltad felvetni hogy irasson rád valamit, és nemet mondott. Ez a hitelre lakás... ez semmi. Ahogy mondod, ezt elveszítenéd, ha elhagy. De esetleg mondd azt neki, hogy oké, vegyen hitelre lakást, fizesse ő a törlesztő részletet azután is, hogy elhagyott. Ebben már van valami. De persze ebbe sem fog belemenni.

Szerintem viszont így, hogy élből elutasította a rádiratást, szerintem nem gondolja komolyan.


Azzal meg szerintem ne törődj, hogy ő boldog lesz-e. Eddig is megoldotta. Nem tőled függ a boldogsága. Azzal foglalkozz, hogy Te boldog legyél.

Ez nem önzőség... egész egyszerűen nem dönthetsz helyette, nem cselekedhetsz helyette, nem is érezhetsz helyette.

Ha nem őszinte veled, te nem tudod boldoggá tenni. De emiatt te ne maradj boldogtalan!

2010. aug. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Visszamentél hozzà?
2021. szept. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!